BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilnius įsipareigojo iki 2020 m. 20% sumažinti CO2

Vilniaus Meras Artūras Zuokas Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai proga Briuselyje pasirašė dvi sutartis, kuriomis įpareigojama kova su klimato kaita: Merų paktą ir Žaliąją skaitmeninę chartiją.

Magister nuotr.

„Džiaugiuosi, kad šiandien Briuselyje turėjau progą pasirašyti Merų paktą ir Žaliąją skaitmeninę chartiją. Tai yra svarbus įsipareigojimas Vilniui tapti inovatyvesniu, žalesniu ir išmanesniu miestu. Šios sutartys taip pat puikiai sutampa su Lietuvos pirmininkavimu ES Tarybai. Aš tikiu, kad po šešių mėnesių tai bus tik vienas iš daugelių atliktų darbų, kuriais galėsime pasidžiaugti”, - sakė A. Zuokas.

Vilnius - 24-oji Europos sostinė ir vienas iš net 5000 miestų, kurie prisijungė prie Merų pakto iniciatyvos. Merų paktas, kurį palaiko DC Energija, yra pagrindinis Europos regionų ir savivaldų judėjimas, kuriuo siekiama iki 2020m. 20 procentais sumažinti CO2 emisijas.

Žalioji skaitmeninė chartija yra DG CONNECT remiama EUROCITIES iniciatyva, kuri įpareigoja Europos didžiausius miestus bendradarbiauti ir informacijos ir susisiekimo technologijomis siekti bendrųjų ES aplinkosaugos tikslų. Vilnius - 8-ta ES sostinė ir 37-tas miestas pasirašyti Žaliąją skaitmeninę chartiją.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras