BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilnius and Tartu Green Map Project

Vilnius and Tartu Green map - tai projektas, kurio idėja yra sukurti Vilniaus (Lietuva) ir Tartu (Estija) miestų žaliuosius žemėlapius, į kuriuos įtrauksime visus žaliuosius taškus esančius šiuose miestuose.

Žalieji taškai - tai ekologiniai restoranai, kavinės, parduotuvės, parkai.

Projektas prasidėjo 2011 metų rugsėjo mėnesį, tada tik pradėjome rinkti komandą, kuri dabar jau pilnai susiformavus. Vilnius and Tartu green map esmė yra supažindinti šių dviejų miestų žmones su jų miestų ekologiniais taškais ir vietoj greito maisto ir kitų nesveiką maistą gaminančių restoranų rinktis ekologiškus ir sveiku restoranus, bei juos populiarinti.

Visas veiksmas iš tiesų įsibėgės nuo 2012 metų, kuomet sausio mėnesio pabaigoj ir vasario pradžioj vyks 4-5 paskaitos ekologinėmis temomis, į kurias kviečiami jūs visi, tačiau jau nuo dabar yra kviečiami jaunimo savanoriai prisijungti prie šio projekto, vėliau kovo mėnesį bus renkama informacija apie ekologinius taškus Vilniaus ir Tartu miestuose ir vedama į duomenų bazę, balandžio mėnesį į Lietuvą atvyks projekto partnerių grupė iš Estijos, kuomet su jais aptarsime kas buvo padaryta iki šiol ir ką žadame veikti toliau. Gegužės mėnesis skirtas internetinės svetainės ir nemokamų popierinių žemėlapių paleidimui, birželį šis žemėlapis bus viešai pristatomas, o liepos mėnesį planuojamos ekologinės ekskursijos kartu su rungtim ir prizais, taip pat bus ir eko mugė, kuri įvyks 2012 metų rugsėjo mėnesį.

XXI amžiuje žmonės vis daugiau pradeda mąstyti apie ekologiją, taip mes norime prisijungti prie šios idėjos ir skleisti ekologinį gyvenimo būdą.

Projektą vykdo organizacija „MesDarom” kartu su Žali.lt ir Tartu enviromental education centre.

Mus remia Europos sąjunga, projektą koordinuoja JTBA organizacija, projekto vadovas Karolis Bužinskas.

Oficiali projekto svetainė.
Taip pat mus galite rasti ir facebook‘e.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras