BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilniuje – elektromobilių manifestacija

Praėjusį šeštadienį pro smalsių praeivių akis nepraslydo vidurdienį Vilniaus Rotušės aikštėje išsirikiavę elektromobiliai. Renginio „Vilnius CO2 Green Drive” organizatoriai, kaip ir žadėjo, lietuviams pristatė įspūdingą gamą elektra varomų transporto priemonių. Žmonės turėjo galimybę apžiūrėti tokius elektromobilius, kaip senovinę „Pobedą”, lietuvišką elektromobilį pavadinimu „JonElis”, taip pat - vieno iš greičiausių pasaulyje amerikiečių lenktyninių elektromobilių „Tesla Roadster”.

Čia taip pat buvo eksponuojamas ir pirmasis Lietuvoje praėjusią savaitę užregistruotas elektromobilis - iš benzininio į elektrinį perdarytas vilniečio Mindaugo Milašausko „Honda HRV”.

Be elektra varomų automobilių, vilniečiams ir miesto svečiams buvo pristatytas ir elektra varomas motoroleris „Govecs”, kuriuo jau šią vasarą pradėta prekiauti ir Lietuvoje, taip pat nemažai elektrinių dviračių, tampančių vis populiaresniais ir mūsų šalyje.

Elektromobilių pristatymas - tik viena iš įvykusio renginio dalių. Žaliąją energiją populiarinantis renginys prasidėjo dar ketvirtadienį - kino teatre „Pasaka” buvo rodomas dokumentinis filmas „Kas nužudė elektromobilį”, o penktadienį Vilniaus miesto savivaldybėje surengta konferencija ir debatai apie elektromobilių ateitį Lietuvoje.

Daugiau nuotraukų: Emobility.lt

Emobility

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras