BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilniaus pradinių klasių moksleiviai pasitinka Kalėdas gamindami ekologiškus žaisliukus

Vilniaus pradinių klasių moksleiviai kartu su aplinkosaugos specialistais aptaria aktualiausias aplinkosaugos problemas bei pasitinka Kalėdas gamindami ekologiškus eglių papuošimus.

Vilniaus miesto savivaldybės aplinkosaugos skyriaus specialistai, siekdami, kad Kalėdų šventimas būtų draugiškas aplinkai, pradinių klasių moksleivius ir jų mokytojus kviečia kūrybingai pasitikti šventes, bei patiems, iš jau panaudotų daiktų ar natūralių gamtinių medžiagų, pasigaminti šventinių dovanėlių ir eglučių papuošimų. Taip bus ne tik mažinamas nereikalingų daiktų vartojimas, bet ir stabdoma klimato kaita.

Aplinkosaugos specialistai aplankė keletą Vilniaus mokyklų pradinių klasių ir pristatė paskaitas apie draugiško aplinkai elgesio svarbą, aiškino apie kasdienių įpročių svarbą ir skatino nepamiršti paprasčiausių dalykų - rūšiuoti atliekas, išjungti nereikalingą elektros lemputę ar tiesiog užsukti vandens čiaupą valantis dantis. Aplinkosaugininkai taip pat parodė, kokius žaislus galima pasigaminti turint paprasčiausias priemones.

Įvykę užsiėmimai parodė, kad aplankyti mokiniai myli gamtą ir nori prisidėti prie jos apsaugos. Jie su didžiausiu entuziazmu iš nereikalingų daiktų gaminosi įdomius eglių papuošimus ir kitokius šventiškus daiktus, planavo puošti mokyklų egles savo žaislais.

Aplinkosaugininkai kviečia visus kūrybingus vaikus siųsti savo sukurtų žaislų fotografijas (kartu su kontaktine informacija) elektroniniu paštu info@apicentras.lt iki gruodžio 10 d. Įdomiausių žaislų autoriai bus paskelbti ir apdovanoti Vilniaus aplinkosaugos forume gruodžio 14 d.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

erika2010-12-08 13:17

labai faina

Rašyti komentarą

Tavo komentaras