BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Vėjų slėnis” openair ecofest

„Vėjų slėnis” yra savanoriška, pelno ar kitų savanaudiškų tikslų nesiekianti iniciatyva, turinti pagrindinį tikslą - suburti Lietuvos žmones besidominčius ekologija į 3-ijų dienų bendruomenines eko pamokas - pramogas, kurias kurs kiekvienas jų dalyvis.

2010 m. birželio 18-20 d. Yurta Backpackers’ PASVIRĘS LAUKAS (TRAKŲ raj.) taps 3-ijų dienų bendruomeninės rimtų ir ekologiškų pamokų - pramogų vieta.

Drauge įkursime palapinių miestelį, tvarkysime, teritoriją, gaminsime valgį, dalinsimės tuo, ką mokame ir suprantame geriausiai: paskaitomis, praktiniais eko užsiėmimais, kūrybinėmis eko dirbtuvėmis, filmais, muzika, aktyviais žaidimais ir viskuo, kas padeda tobulėti, daugiau sužinoti ir augti.

Įsikurti ir tobulėti „Vėjų slėnyje” kviečiami neriboto amžiaus, profesijos žmonės, besidomintys ekologija ir šiuolaikinio gyvenimo alternatyvomis. Laukiami būsimos bendruomenės nariai nuo kūdikėlių nešioklėse iki pagarbaus amžiaus žilaplaukių, nes „Vėjų slėnyje” ką veikti ir ko pasimokyti bus kiekvienam.

Festivalio programa suskirstyta į tris dalis:

Protui - pamokos skirtos tobulėjimui ekologijos, alternatyvaus švietimo ir kt. temomis, kurias ves „Vėjų slėnio” geriausiai tai išmanantys bendruomenės nariai. Taip pat bus rodomi įvairūs dokumentiniai filmai, praktiniai seminarai gautoms teorinėms žinioms įsisavinti.

Kūnui - apima aktyvias veiklas, skirtas kūno tobulinimui ir aktyviam laisvalaikio praleidimui: dviračių žygiai, frizbio, orientacinės varžybos, žongliravimo pamokos, pirtelė, naktinės maudynės ežere ir dar daugiau.

Sielai - pramogos sielos atgaivai. Įvairios ekologinės dirbtuvės, žemės mandalos kūrimas, pasakos, koncertai ir visa kita veikla, kuri džiugina sielą.

Visas veiklas galite rasti mūsų tinklalapyje: www.vėjuslenis.lt.

Į „Vėjų slėnį” dalyviai kviečiami atvykti: Dviračiais (organizuojami dviračių žygiai iš Vilniaus ir Vievio {traukiniu iš Kauno}), tranzuojant ir kitais ekologiškais keliavimo būdais, nes mašinoms bus taikomas eko-mokestis.

Visus, norinčius dalyvauti festivalyje, prašome registruotis iki birželio 10 d. adresu : veju.info@gmail.com .

Kviečiame aktyviai prisijungti prie „Vėjų slėnio” bendruomenės kūrimo, skleidžiant informaciją apie jį savo bendruomenėse, tinklalapiuose, bloguose ir kitoje internetinėje bei popierinėje erdvėje, kad žinia apie festivalį tinkamu laiku pasiektų reikiamus žmones.

Festivalio neremia jokios komercinės struktūros, todėl kiekvieno iš Jūsų savanoriška pagalba yra labai laukiama.

Detalesnė informacija apie festivalį: www.vejuslenis.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Julija2011-08-08 14:53

Sveiki,
Tik siandiena uzmaciau informacija apie jusu rengini, kuris begalo mane sudomino,
Sakykite, ar jau niekaip nepavyktu i ji zusiregistruoti? Pavelavau tik dienele…

Buciau labai dekinga uz atsakyma,

Pagarbiai,

Julija

Rašyti komentarą

Tavo komentaras