BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Vėjų slėnis” 2013. Kvietimas Tau

Ketvirtąjį kartą pasaulio vėjai buriasi vienin į „Vėjų slėnį”, kuriame tris dienas (2013 m. rugpjūčio 9-11 d.) būsime drauge su ieškančiais, turinčiais naujų idėjų bei norą dalintis ir mokytis. Sambūris siekia puoselėti sąmoningą žmogų, gyvenantį darnoje su jį supančiu pasauliu. Visa tai vyks nuostabioje gamtos vietoje - Trakų raj., Rimgaudinės sodyboje.

„Vėjų slėnis” yra didelis ir atviras: sielos, kūno bei proto tobulinimui skirtomis pamokomis ir praktiniais seminarais, dokumentiniais filmais, ekologinėmis dirbtuvėmis, dviračių žygiais, orientacinėmis ir sportinėmis varžybomis, žongliravimo pamokomis, pirtimi, maudynėmis ežere, pasakomis prie rugpjūčio nakties laužo, muzikos garsais ir daugybe kitų gėrybių, kuriomis dalinsitės su kitais dalyviais.

Šis sambūris gimsta iš mūsų bendrystės, kuomet kiekvienas atvykęs žmogus prisideda prie jo formavimo, tad jei turi kuo pasidalinti ir pasidžiaugti: paskaita, praktiniu/teoriniu užsiėmimu, talentu ar vertinga gyvenimiška patirtimi, kuo greičiau registruokis - veju.slenis@gmail.com ir įneški savų spalvų! Taip pat būtų smagu TAVE sutikti savanorių darbo stovykloje, padedant įsikurti arba skleidžiant žinią, tiems, kuriems, tavo nuomone, tai aktualu ir naudinga. Renginio neremia jokios komercinės struktūros, todėl kiekvieno iš Jūsų savanoriška, aktyvi iniciatyva yra būtina „Vėjų slėniui” gyvuoti.

Svarbu: visus, norinčius atvykti į festivalį, prašome registruotis iki rugpjūčio 1 d.

Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą: http://goo.gl/H7MrU

Laukianti žinių iš Tavęs,

„Vėjų slėnio” komanda

P.S.: „Vėjų slėnis” palaiko ekologiškus keliavimo būdus: dviračiais, autostopu, žygiu pėsčiomis. Mašinoms bus taikomas eko-mokestis.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.vejuslenis.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras