BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Veja užėmė automobilių vietą

Dažniausiai būna taip, kad automobiliai užima vejos vietą, mes padarėme atvirkščiai - veja užėmė automobilio vietą. Kaune, Mickevičiaus gatvėje, priešais Sodros pastatą žaliuoja veja vietoj įprastai ten parkuojamų automobilių.

Taip mes skatiname susimąstyti, kaip patys naikiname savo aplinką vien dėl patogumo, tingumo ar apsileidimo, tam, kad kuo arčiau durų galėtume palikti savo transporto priemonę.

Provokuojame ir stengiamės, kad bent dalis kauniečių, o gal ir kitų miestų gyventojų kiek pakeistų savo įpročius ir pasirinktų tinkamą vietą parkavimui!!!

Tikime, kad sužaliavęs asfaltas padės atkreipti vairuotojų dėmesį į netinkamo parkavimo atvejus ir jie neliks abejingi! Kodėl dabar? Dar laikas, kol didelė vejų dalis dar nesutrypta!

GERBKITE SAVO APLINKĄ IR JĄ TAUSOKITE!

Kviečiame ir Jus, kaip piliečius ir žiniasklaidos atstovus prisijungti prie iniciatyvos ir skatinti išsaugoti žaliąjį miesto rūbą!

Pagarbiai,

HOLOS komanda

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

cinamonoKrautuvele2010-05-30 20:01

kažkodėl abejoju, ar tai padės, nors idėja gera. taip ir įsivaizduoju, kaip vairuotojas, norėdamas pasistatyti automobilį, spjaudosi pro langą į tą veją.

Vida2010-06-02 17:09

Kviečiame ir Jus, kaip piliečius ir žiniasklaidos atstovus prisijungti prie iniciatyvos ir skatinti išsaugoti žaliąjį miesto rūbą! - Buvau prisijungusi, paprasiau kaimyno nestatyti masinos ant pievos ir vaiku smelio dezeje. Graziai paprasiau. Be jokiu H…, be jokiu… B…
Kita diena… Subade jis mano masinos padangas.

Jaunius2010-06-03 19:43

Na ir kaimynas, Vida, pasitaikė… Įdomu, kaip tokius priversti susimąstyti?!

Rašyti komentarą

Tavo komentaras