BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vandens taupymo manijos apsėstas kibiriukas Valteris ragina susiprotėti

Tęsdama savo kampaniją „Būkime sąmoningesni!” (angl. Generation Awake!) Europos Komisija išplatino naują vaizdo klipą, kuriuo atkreipiamas vartotojų dėmesys į netausaus vartojimo įpročių keliamą grėsmę. Vaizdo klipo herojus - vandens taupymo manijos apsėstas kibiriukas Valteris kalba apie vandens švaistymą. Vaizdo įrašas susietas su daugiakalbe interneto svetaine Generation Awake!, raginančia susimąstyti apie mūsų vartojimo įpročius ir įkvepiančia juos keisti, kad gyventume tausiau.

Vaizdo klipas

Šiais metais numatoma ir daugiau šios kampanijos įvykių, pavyzdžiui, interneto svetainėje bus sukurta nauja skiltis, kurioje bus pateikiama informacija apie tai, kiek vandens suvartojama tokioms prekėms kaip džinsai, mėsainiai ar alus pagaminti. Nuo 2012 m. rugsėjo mėn. jėgas bus galima išbandyti dalyvaujant viešame vaizdo įrašų konkurse, o rudens pradžioje Italijoje, Nyderlanduose, Rumunijoje bei Ispanijoje vyks įvairių keisti elgesio įpročius įkvepiančių renginių.

„Būkime sąmoningesni!” - tai Europos Komisijos visuomenės informavimo apie tausų išteklių vartojimą kampanija. Jos tikslas - atkreipti dėmesį į netausaus išteklių vartojimo pasekmes aplinkai, ekonomikai, visuomenei ir konkrečiam žmogui bei paskatinti keisti vartojimo įpročius bei elgseną. Kampanija siekiama, kad piliečiai išsiugdytų atsakingo vartojimo refleksą, ilgainiui tapsiantį įpročiu.

Kampanijos daugiakalbė interneto svetainė

Kampanijos paskyra tinkle Facebook

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras