BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Universiteto bendruomenei – pažintinė vasaros kelionė dviračiais

Kauno Technologijos universitetas yra ta vieta, kur ne tik siekiama aukštojo išsilavinimo, žinių, bet ir visapusiškai tobulėjama, bendraujant su bendraminčiais, ugdant savyje tautinę ir pilietinę dvasią. „Tik stipri ir dvasiškai vieninga bendruomenė pasiekia geriausių rezultatų visur - moksle, gyvenime, karjeroje”, - teigė vienas iš šios akcijos iniciatorių KTU Studentų reikalų direktorius Martynas Ubartas. Tarpukario Universiteto akademinė bendruomenė - studentai, dėstytojai, profesoriai - organizuodavo pažintinę vasaros kelionę po Lietuvą. Keliaudami kartu jie ugdė kolegiškus santykius, dalijosi išmintimi, patirtimi, grožėdavosi įspūdingomis šalies vietovėmis. Siekiant tęsti šią gražią akademinę tradiciją KTU Studentų reikalų tarnybos ir KTU žygeivių klubo „Ąžuolo” iniciatyva liepos 6 d. organizuojamas trijų dienų dviračių žygis, kuriame kviečiami dalyvauti visi mūsų Universiteto bendruomenės nariai, jų draugai ir šeimos nariai.

Žygio organizatoriai tikina, kad kelionė nebus sudėtinga, todėl laukiami ne tik patyrę dviratininkai, bet ir pradedantys dviračių mėgėjai. „Specialus sportinis pasirengimas nėra būtinas, važiuosime lėtai vaizdingu maršrutu, lankysime įspūdingas vietoves”, - abejojančius drąsina organizatoriai. Keliauti bus galima vieną, dvi arba visas tris dienas.

Kelionės maršrutas

Žygis prasidės liepos 6 d. 9.00 val. prie Vytauto bažnyčios.

Pirmą dieną bus judama per Aleksoto tiltą link Kačerginės, toliau - į Zapyškį, kur bus pietaujama. Numačiusieji keliauti tik vieną dieną galės suktis atgal ir grįžti į Kauną.

Antrą dieną - bus keliamasi per Nemuną ir keliaujama per Raudondvarį link Babtų. Galutinis kelionės taškas - Kulautuva. Čia bus kuriama stovyklavietė. Norintieji galės dalyvauti tuo metu čia vyksiančiame bardų festivalyje „Akacijų alėja”.

Trečią dieną bus toliau judama link Babtų, sukama į Žemaitkiemį ir keliaujama atgal į Kauną.

Žygio metu numatoma aplankyti Zapyškio bažnyčią, apleistus bokštus Kvietiškiuose, Vilkijos muziejų, Žemaitkiemio dvarą, privatų muziejų - J. Liekio sodybą, Raudondvario dvaro sodybą, kitus objektus.

Į kelionę reikėtų pasiimti maisto ir palapinę (gali užtekti ir vienos didesnės), atsarginę aprangą. Stovyklavietės įranga ir laužu pasirūpins organizatoriai.

Kviečiame registruotis

Daugiau informacijos

Telefonas pasiteirauti - 30 00 14

KTU Studentų reikalų tarnybos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Jonas2012-09-19 10:51

Būtų įdomu išgirsti kaip jums sekėsi keliauti :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras