BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Treenex.lt“ akcijos „Darom‘09“ dalyviams pasodins tūkstančius medelių


Foto (c) Treenex.lt

Tęsėdamas Lietuvos švarinimo akcijai „Darom‘09“ duotus pažadus, žalias socialinis tinklas „Treenex.lt“ kiekvienam, iš anksto užsiregistravusiam akcijoje, ir prisijungusiam prie „Treenex.lt“ sistemos, pasodins po medelį. Iš viso akcijoje dalyvavo apie 45 tūkst. žmonių visoje Lietuvoje.

„Mūsų komanda jau ruošia kastuvus, sodinukus ir ruošiasi morališkai keliasdešimties tūkstančių pušelių sodinimui. Patys vadavome Lietuvą nuo šiukšlių, rinkome jas tiek šalia savo biuro, tiek šalia namų, ir matome, kaip greitai šalis pagražėjo. Medelis kiekvienam, prisidėjusiam prie Lietuvos pagražinimo, yra bene mažiausia, ką mes galime padaryti. Todėl tikimės per ateinantį rudenį ir pavasarį akcijos dalyviui pasodinti medelį ir kartu su jais džiaugtis gražesne ir švaresne Lietuva,“ – sakė „Treenex.lt“ vadovas Rytis Laurinavičius.

Pasak R. Laurinavičiaus, kiekvienas akcijoje užsiregistravęs, ir vėliau Lietuvos parkus, skverus ir kiemus tvarkęs dalyvis elektroniniu paštu gaus specialų „Treenex“ kodą. Su juo, nuėjęs adresu „Treenex.lt“ žmogus galės prisijungti ir jam bus priskirtas specialiai pasodintas medelis. Vėliau bus galima tą patį medelį virtualiai „lankyti“, stebėti, kaip jis auga ir veši. Kiekvienas turės savo nuotrauką ir personalizuotas koordinates.

Tai ne pirmasis bendras „Treenex.lt“ ir „Darom‘09“ projektas – balandžio pradžioje organizacijos kartu surengė parko sodinimą Vilniuje, Lūžių parke. Renginyje dalyvavo akcijos „Darom 2009“ draugas, stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas, Vilniaus savivaldybės atstovai, Lietuvos olimpiečiai – Romas Ubartas, Vida Vencienė ir kiti. Visi kartu jie pasodino keliasdešimt klevų, kurie, tikimasi, suaugę papuoš Justiniškes ir taps malonia atgaiva rajono gyventojams.

Iš viso „Treenex.lt“ Lietuvoje jau pasodino virš 5 tūkst. medelių.

Šaltinis www.treenex.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras