BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tradicinis lauko seminaras „Vaistinė po kojomis“

Visus, norinčius daugiau sužinoti apie vaistažoles, geriau jas pažinti arba tiesiog rasti laiko prisirinkti žolių kvapniam arbatos puodeliui, kviečiame š. m. birželio 14 d. į Ugionių kaimelį, kur vyks lauko seminaras „Vaistinė po kojomis”. Seminare kviečiame dalyvauti visas ir visus, kurie domisi laukiniais augalais, jų vaistinėmis savybėmis bei nori savo rankomis pasiruošti gamtos dovanų sau ir šeimai arba tiesiog - įdomiai, prasmingai ir KITAIP praleisti nuostabų vasaros savaitgalį su bendraminčiais.

Ilgais žiemos vakarais Jus džiugins vasaros skonis ir kvapai iš padubysio pievų, miškų, palaukių, žadindami šviesius prisiminimus.

SEMINARO PROGRAMA

10.00-10.30 val. - Dalyvių registracija prie Betygalos bendruomenės namų.

10.45-13.00 val. - Žoliavimas padubysio pievose. Susipažinimas su vaistiniais augalais. Žygio metu aplankysime Ročiškės piliakalnį (Aukštuonos kalną), Ugionių bažnyčią ir koplytėlę su stebuklingu šaltiniu viduje.

13.00-14.00 val. - Renginio aptarimas, diskusijos.

Išankstinė registracija iki birželio 13 d. tel. 8-428-70330, 8-614-13399 (vyr. ekologas Vaidas Greičius), el. paštu dubysosrp@raseiniai.lt arba Dubysos regioninio parko direkcijoje adresu Dominikonų g. 2A, Raseiniai.

Seminaras įvyks bet kokiu oru. Būtina patogi avalynė ir praktiški drabužiai. Su savimi turėti nedidelį peiliuką bei medžiaginį maišelį augalams rinkti, puodelį, užkandžių, švarų indą Ugionių šaltinio vandeniui parsivežti.

Dubysos regioninio parko informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras