BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tradicinės Tibeto medicinos akademija kviečia į tibetietiško masažo Ku Nje kursus

Tradicinės Tibeto medicinos akademija kviečia į antrąją tibetietiško masažo Ku Nje kursų grupę! Kursuose bus dėstomas pradinis Ku Nje kursas, 1 LYGIS. Tibeto medicina - tai ir gydymo mokslas, ir menas, ir filosofija. Ši medicinos sistema - viena seniausių pasaulyje. Ku Nje masažas yra ypatinga Tibeto medicinos dalis, kuri egzistuoja apie kelis tukstančius metų.

Tibetietiškame masaže naudojamos plačios tibetietiškos jogos žinios apie subtiliąją anatomiją, darbą su energija bei jogišką sąnarių masažą.

Kiekvienas seansas nepakartojamas ir skirtas asmeniškai jums, nes visi metodai parenkami individualiai, remiantis senovinio meno kanonais, atsižvelgiant į jūsų medžiagų apykaitos tipą ir kūno sudėjimą. Taip pat atsižvelgiama į astrologinius dienos rodiklius, jūsų būklę ir nuotaiką. Galima teigti, kad kiekvienas masažuotojo ir paciento susitikimas - unikalus.

Bendrasis Ku Nje masažas trunka apie dvi valandas ir skirstomas į dvi dalis.

Pirmosios dalies (Ku) metu, specialios tibetietiškos technikos pagalba švelniais, saugiais judesiais kūnas ištepamas gydomuoju aliejumi su specialiais priedais. Aliejus parenkamas pagal psichofiziologines žmogaus savybes. Šioje dalyje kūnas giliai atsipalaiduoja, o organizmas sušyla arba atvėsta, priklausomai nuo to, kokiam tipui jūs priklausote.

Antrosios dalies (Nje) metu vyksta gilesnis darbas su raumenimis ir sausgyslėmis, daromas poveikis energijos taškams ir kūno kanalams. Tai leidžia atstatyti gyvybines jėgas ir pagerinti gyvenimo kokybę.

http://tibetanmedicine.lt/ku-nye.php
www.tibetomasazas.lt

Kursus ves Tatjana Vrublevskaja (Ukraina)

Kursai vyks 2013 m. nuo rugpjūčio 16 iki 25 d., Vilniuje.

Dienotvarkės laikas:

9:30-12:30 (1 dalis)
12:30-14:30 (pietų pertrauka)
14:30-17:30 (2 dalis)

KURSAI YRA MOKAMI

Registracija ir išsami informacija apie kursą:

Anastasia Zhandalinova
8 699 40086

info@tibetanmedicine.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras