BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tatula kviečia į ekologiškų produktų mugę

Tatulos programos ekologiškų gėrybių mugėms, ekologiniams turgeliams - šešiolika metų. Jau tapo tradicija, jog Tatulos programa kviečia visos šalies ekologinės gamybos ūkių ūkininkus, ekologines įmones į didžiąją Tatulos programos rudens ekologiškų gėrybių mugę.

Tatulos programos ekologiškų gėrybių mugių, ekologinių turgelių tikslas - ugdyti krašto valdymo, mokslo, mokymo, švietimo institucijų visuomenę. Pagrindinis Lietuvos ūkio ekologinės pertvarkos, plėtros variklis, - valgytojas, kuris balsuoja kasdien, pinigine.

1995 m. spalio mėn. Tatulos programa Žalgirio stadione, (tuomet - fondas „Tatula”) surengė pirmąją šalyje ekologiškų gėrybių mugę. Vėliau daugelį metų, jos buvo rengiamos Vingio parke. O jų tęsiniai - aikštelėje prie Žemės ūkio ministerijos, Vilniaus Mindaugo mokykloje ir kitur. Jau eilę metų, Tatulos programa ekologiškų gėrybių muges, ekologinius turgelius rengia ištisus metus. Jose gali dalyvauti visi Lietuvos ekologinės gamybos ūkiai, ekologinės įmonės, tiesiogiai, be tarpininkų savo ekologiškus gaminius pateikia tiesiai valgytojui.

Kaip ir kiekvienais metais, Žemės ūkio ministerija kartu su „Tatulos programa” kviečia į tradicinę rudens didžiąją ekologiškų gėrybių lauko mugę, kuri įvyks šių metų rugsėjo 18 ir 19, 25 ir 26 bei spalio 2 ir 3 dienomis Tymo kvartale, Vilniuje.

Daugiau informacijos: www.organic.lt

Žemės ūkio ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras