BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tarp brakonierių – ir žinomas lenktynininkas

Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Dzirmiškių miške (Alytaus r., Miroslavo sen.) praėjusios savaitės pabaigoje sulaikė du kauniečius, atvykusius neteisėtai pamedžioti. Apie jų ketinimus sužinoję aplinkosaugininkai kartu su policijos pareigūnais surengė pasalą. Automobiliu atvykę pažeidėjai, apsirengę baltais maskuojamaisiais drabužiais ir nešini graižtviniais šautuvais, patraukė į medžioklės bokštelius skirtinguose miško kvartaluose.

Sulaikius viename bokštelyje įsitaisiusį „medžiotoją”, paaiškėjo, kad tai žinomas automobilių sporto lenktynininkas A. A. Jis ruošėsi medžioti svetimuose medžioklės plotuose, neturėdamas nei leidimo, nei medžioklės dokumentų, naudodamasis svetimu šautuvu. Už šiurkštų medžioklės taisyklių pažeidimą šiam asmeniui gresia nuo dviejų iki keturių tūkstančių litų administracinė bauda, taip pat iš jo bus konfiskuotas šautuvas. Už neteisėtą šaunamojo ginklo bei šaudmenų laikymą pažeidėjui gresia ir baudžiamoji atsakomybė. Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Nors antrajam „medžiotojui” pavyko pasprukti nuo pareigūnų, jo tapatybė greitai buvo nustatyta. Šiam pažeidėjui gresia administracinė atsakomybė - bauda nuo penkių šimtų iki tūkstančio litų. Iš jo irgi bus konfiskuotas medžioklinis šautuvas. Taip pat bus sprendžiama, kuriam laikui - nuo vienų iki trejų metų - jis neteks teisės medžioti.

Aplinkos ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

...2011-01-27 18:13

Garsus lenktynininkas vėl įkliuvo

Su neteisėtu šautuvu medžioklės bokštelyje sulaikytas žinomas lenktynininkas tvirtina tik norėjęs pasižvalgyti į Dzūkijos miškus. (…)

http://www.alfa.lt/straipsnis/10465150/?Garsus.lenktynininkas.vel.ikliuvo=2011-01-25_07-49

kestas2011-04-27 09:49

Sveiki. Na prisiklausau, prisiskaitau apie brakonierius-”medziotojus”, jiems skiriamas baudas.
Na niekaip nesuprantu. Uz siurkstu- labai siurkstu medziokles taisykliu pazeidima skiria kaip viena is baudos budu atimti teise medzioti tam tikra laika (metus, du, tris, daugiau nesu girdejes, kad skirtu). Na sis atvejis na nera toks jau baisus apie kokius esame girdeje is ziniasklidos, is gyvenimo rialybes, kur buna sugaunami veikejai su “laimikiu” dar ir pasipriesina, as jau nesneku apie absurdiska issisukinejima. Na negi mes tokie kvaili ir nesuprantam, kad tokie “visada alkani” brakonieriavo ir toliau tai darys prisidengdami burelio naryste. Kas tie metai ar du, tokiems reikia uzdraust (formaliai) medzioti maziausiai 5 metus.
Pikciausia, kad zmogus priklausantis Medziotoju gildijai, kitais atvejais esant pareigunu, pasiturinciu- turtingu zmogumi, taip elgiasi.
Mano nuomone, vienareiksmiskai, atsakomybe-baudas reikia didinti.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras