BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šventinė eko-eglutė „Kauno švaroje”


Ekologiškos pažiūros, gyvensena ir elgesys iš madingos srovės po truputį turėtų virsti gyvenimo būdu. Ekspertai netgi perspėja, kad ekologinė recesija grėsmingesnė už dabar pasaulį ištikusią ekonominę krizę.

Remiantis naujausiais pasaulinės organizacijos „Global footprint network” duomenimis jau dabar žmonija sunaudoja 30 procentų daugiau žemės resursų negu galima. Todėl visi mes esame atsakingi už mūsų vartojimo tendencijų, gamtinių resursų mažinimą, bei naują požiūrį į ekologiją.

Nepamirškime to ir sutikdami mūsų didžiąsias šventes. Pasidžiaukime Kalėdų stebuklais, Naujųjų metų sutikimu, o galbūt ir savo žaliaisiais sumanymais, įnešdami nors ir nedidelį indėlį į mūsų žemės išsaugojimą. Galbūt pakuosime dovanėles į ekologinį popierių, o galbūt šiais metais nieko nepakuosime, o savo artimiesiems padovanosime tik šilumą, kuriai pakuotės nereikia?

Galbūt galime apsieiti ir be gyvos eglutės, o pasidžiaugsime pasidarę savo rankų darbo. Gražia idėja dalinasi UAB „Kauno švara” kolektyvas, kuris savo kalėdinę eglutę sukūrė iš panaudotų žaliavų - iš plastikinių butelių bei kitų medžiagų.

UAB „Kauno švara” informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras