BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sutvarkytas Nemuno pakrantės dviračių takas

Prasidėjus vasaros sezonui, mėgstantys minti dviračių pedalus kauniečiai gali pasidžiaugti, kad dviratininkų takas, esantis Žemuosiuose Šančiuose ir besidriekiantis palei Nemuną, atsiveria naujais vaizdais.

Siekiant pagerinti dviratininkų tako būklę Žemuosiuose Šančiuose bendrovė „Irgita” Kauno miesto savivaldybės užsakymu nupjovė menkaverčius medžius ir iškirto krūmus. Šiuo metu dar žeminami kelmai, šienaujama žolė.

„Šalia dviračių tako augantys medžiai ir krūmai neleisdavo grožėtis Nemuno vaizdais, o neretai juose tekdavo tvarkyti gausias šiukšlių sankaupas. Praėjusią savaitę nupjauti beveik 900 menkaverčių medžių ir krūmų. Šie darbai savivaldybės prašymu buvo pradėti dar pernai, bet dėl lėšų trūkumo 2009-aisiais atlikta tik 30 proc. darbų, o šiemet jie užbaigti visiškai”, - apie Nemuno pakrantės gražinimo darbus kalbėjo Miesto tvarkymo skyriaus specialistai.

Prie dviračių tako Ž. Šančiuose daugiausia nupjauta uosialapių klevų, gluosnių, guobų, vikmedžių, tuopų, klevų ir kt.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

A2010-06-23 21:51

Nuo kada klevas laikomas menkavertis medis?
Per daug išpjovė medžių, neliko gudobelių, šaltalankių… jie buvo sumedėję, iki 2-3 metrų aukščio. Akacijas irgi labai praretino. Labai jau viskas liko sterilu - net pievų gėlių neliko…

Rašyti komentarą

Tavo komentaras