BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Susisiekimo ministerija kviečia į konferenciją „Elektromobiliai Lietuvoje: realybė, iššūkiai ir problemos“

Automobilių rinkoje vis sparčiau plinta efektyviai energiją naudojančios ir mažai aplinką teršiančios transporto priemonės. Per pastaruosius metus automobilių pramonė daug investavo į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, todėl šiuo metu ypač populiarėja elektra varomos transporto priemonės - elektromobiliai.

Siekdama koordinuotai formuoti teigiamą vartotojų požiūrį į elektrines transporto priemones ir jų masinę plėtrą Lietuvoje, Susisiekimo ministerija 2010 m. liepos 14 d. kviečia į konferenciją „Elektromobiliai Lietuvoje: realybė, iššūkiai ir problemos”.

Kviečiame verslo atstovus, nevyriausybines organizacijas, elektromobilių entuziastus ir vairuotojus, kitus suinteresuotus asmenis pasidalinti mintimis ir idėjomis, siekiant, kad Lietuvoje būtų sukurta palanki elektromobilių įsigijimo ir efektyvi eksploatavimo sistema. Siekiant bendrų tikslų (mažinant transporto priemonių išmetamo anglies dioksido kiekį, triukšmo lygį bei priklausomybę nuo iškastinio kuro) labai svarbūs yra daugelio institucijų suderinti veiksmai.

Susisiekimo ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Sigita2010-06-21 12:07

O gal kas zinote, kelinta valanda vyks konferencija?

Eko naujienos2010-06-22 09:22

Konferencijos valanda dar nenuspręsta ir derinama susisiekimo ministerijoje. Sekite informaciją http://www.transp.lt ir valandą sužinosite pirmi.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras