BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Surengtas pirmasis Kupiškio „blusų turgus“

Kupiškio jaunuomenės atstovas Paulius Briedis, po studijų ir darbo užsienyje grįžęs į gimtinę surengė pirmąjį Kupiškio „blusų turgų”. Jis surengtas Kupiškio kultūros centro Vitražų salėje, kur buvo galima ne tik prekiauti nereikalingais, tačiau dar naudingais daiktais bei savo kūrybos darbais, rankdarbiais, bet ir atsigerti karštos arbatos, ramiai apžiūrėti sendaikčius, išgirsti jų istoriją, pabendrauti su kūrėjais.

Pirmąkart surengtas „blusturgis” nebuvo labai gausus dalyviais ar pirkėjais, tačiau viliojo jaukia atmosfera. Čia buvo galima padrybsoti improvizuotame svečių kambaryje, o ir įsigyti įdomių daiktų.

Rajono įžymių žmonių daiktai, pvz.: Kupiškio rajono savivaldybės mero Jono Jaručio slidės, nuo kurių prasidėjo jo, kaip slidininko-mėgėjo karjera, ar ilgamečio rajono mero, Lietuvos nepriklausomybės akto signataro Leono Apšegos daiktai buvo pardavinėjami aukcione.

Organizatorius pažadėjo, kad kupiškėnai ir vėliau galės pasidžiaugti tokiais „blusturgiais”, tad tikimasi, kad ateityje tiek pirkėjai, tiek pardavėjai bus drąsesni ir gerai laiką praleisti norės vis daugiau kupiškėnų.

Kupiškio rajono savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras