BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sugriežtinta medžioklinių ginklų civilinė apyvarta

2010 m. lapkričio 30 d. Aplinkos apsaugos agentūros direktorius Raimondas Sakalauskas ir Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas pasirašė bendrą raštą, kuris griežtina medžioklinių ginklų civilinę apyvartą, nurodo teritorinių policijos įstaigų ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos regionų aplinkos apsaugos departamentų vadovams pagal tarpusavyje suderintus darbo planus organizuoti bendrus fizinių asmenų, vykstančių į medžioklės plotus, medžiojančių ir grįžtančių iš jų, patikrinimus.

Policijos pareigūnai įpareigoti tikrinti ginklų ir šaudmenų režimo bei nešiojimo teisėtumą, patikrinti vežamų ginklų kiekius, numerius, kalibrus su įrašais leidimuose laikyti (nešiotis) ginklus, tikrinti, ar ginklų neveža, nenaudoja neblaivūs (0,4 promilės ir daugiau), apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų svaigiųjų medžiagų asmenys ir t.t.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos regionų aplinkos apsaugos departamentai medžioklių tikrinimo metu ypatingą dėmesį kreips į medžioklės taisyklių reikalavimų, susijusių su ginklų ir šaudmenų naudojimu medžioklėse, laikymosi kontrolei. Departamentai įpareigoti apie ginklų naudojimo medžioklėse kontrolės sugriežtinimą informuoti medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudotojus, visuomenines medžiotojų organizacijas bei regionų žiniasklaidos priemones.

Aplinkos apsaugos agentūros informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras