BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sudalyvauk laisvos nuo GMO Europos kūrime


Oficialūs tyrimai rodo,
jog Monsanto GM produktai nėra saugūs
(c) Foto Greenpeace

Greenpeace pranešė apie lapkričio 11 d. publikuotus Austrijos vyriausybės tyrimus, kur nurodomi rimti pavojai sveikatai glūdintys genetiškai modifikuotuose (GM) grūduose. GM kukurūzais maitintų pelių vaisingumui buvo pakenkta ir jos susilaukė mažiau palikuonių, nei maitintos nemodifikuotais grūdais. Šie tyrimai parodo kiek mažai mes žinome apie GM produktų ilgalaikį poveikį mūsų organizmui ir aplinkai. Taip pat parodo, jog ES rizikos įvertinimo sistema turi trūkumų.

Europos maisto saugos tarnybos atliekami patikrinimai dėl GMO saugumo dažnai nėra adekvatūs. Tarnyba dažnai tik padeda antspaudą ant agro-chemijos pramonės ekspertų pateiktų duomenų.

Gruodžio 4 d., vyks ES ministrų susitikimas, kurio metu bus sprendžiama ar reikia sugriežtinti GM produktų kontrolę ir reformuoti Europos maisto saugos tarnybą.

Todėl Greenpeace kviečia visus anglų kalbą mokančius žmones išreikšti savo nuomonę. Jūs galite padėti savo laiškais.

1. laiške paremdami
anti-GMO vyriausybes: Austrija, Kipras, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Lietuva, Liuksemburgas, Lenkija, Slovėnija

2. laiške ragindami neapsisprendusias vyriausybes sugriežtinti savo poziciją: Belgija, Bulgarija, Danija, Vokietija, Airija, Italija, Latvija, Malta, Slovakija.

3. laiške darydami spaudimą pro-GMO vyriausybėms: Čekija, Estija, Suomija, Olandija, Portugalija, Rumunija, Švedija, Ispanija, Jungtinė karalystė.

Greenpeace jau paruošė tris laiškus, jums tik reikia perskaityti juos ir pasirašyti, jei sutinkate su juose išdėstytais teiginiais.

Laiškus galite rasti ir pasirašyti Greenpeace svetainėje.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras