BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Startuoja naujas ūkininkų produkcijos portalas

www.ukiai.lt - tai naujas Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos portalas, kuriame galima rasti informaciją apie Lietuvos šeimos ūkius, ūkininkus bei jų produkciją. Šis projektas teikia didelę abipusę naudą tiek ūkininkams, tiek ir kokybiškos produkcijos išsiilgusiems vartotojams. Ūkininkams portalas atveria duris į nemokamą reklamą, kuri padės išpopuliarinti jų produkciją ir padidins lietuviškų produktų paklausą.

Projektui plečiantis Lietuvos ūkininkų informacija taps prieinama užsienio vartotojams. Taip Lietuvos šeimos ūkiams ir ūkininkams bus lengviau rasti nišą užsienio rinkose, kur sparčiai auga ekologiškos ir kokybiškos produkcijos paklausa.

Šis projektas naudingas ne tik vartotojams, bet ir visai Lietuvai. Portalas suteikia galimybę rinktis lietuvišką prekę, taip skatindamas konkurenciją. Ekologiškų maisto produktų ieškantys vartotojai gali lengviau rasti juos auginančius ar gaminančius ūkininkus bei su jais susisiekti.

Ūkininkus, norinčius registruotis portale, prašome kreiptis į Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos atstovus tel. 8 37 400 357.

LŠŪS, ŽŪR informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras