BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sostinės dviračių žygis Verkių parke “Atrask sostinę dviračio ritmu!“

VELO SOSTINĖ. Sostinės dviračių žygis Verkių parke “Atrask sostinę dviračio ritmu!” Birželio 3 d. (sekmadienį) praleiskime su dviračiu!

Dviračių entuziastai „Velo-City” kartu su Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija bei VšĮ „Sveikas miestas” kviečia į dviračių žygių ciklo VELO SOSTINĖ atidarymą! Birželio 3 d. pirmasis VELO SOSTINĖS žygis vyks Verkių regioniniame parke.

Parko specialistai supažindins su Verkių regioninio parko išskirtinėmis vietomis, jų istorija ir šiandiena. Žygio metu padarysime pertraukėlę - iškylą. Kad atgautume ne tik fizines, bet ir dvasines jėgas. Kviečiame pasiimti ne tik maisto sau ir draugui, bet ir instrumentą, idėją lauko žaidimui ir puikią vasarišką nuotaiką!

Daugiau informacijos rasite čia: http://www.pavilniai-verkiai.lt/admin/get_file.php?id=1025

http://www.pavilniai-verkiai.lt/admin/get_file.php?id=1026

**

VELO SOSTINĖ - tai dviračių žygių ciklas po žaliąsias sostinės erdves. Žygiai vyks kiekvieną pirmą mėnesio sekmadienį, šiltuoju metų laiku. Žygių atidarymas - sekmadienį, birželio 3 d. Vėliau žygiai vyks liepos 1 d., rugpjūčio 5 d., rugsėjo 2 d., spalio 7 d.

Starto vieta - Katedros aikštė, 11 val. Keliausim kaskart skirtingais maršrutais po žaliąsias miesto erdves (parkus, miškus, palei upes). Žygių metu ne tik atrasime įdomius Vilniaus dviračių maršrutus, bet ir iš arčiau pažinsime gražiausias sostinės erdves!

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras