BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Skaitytojos mintys apie valstybės sveikatos politiką

Nedažnai spausdiname skaitytojų laiškus, tačiau šis vertas didesnio dėmesio. Rašo Zita Bilevičienė. Pateikiame jos mintis reaguojant į mūsų anksčiau spausdintą straipsnį “Net Sveikatingumo metais sveikata nebus valstybės prioritetas”.

Laba diena, gerb. Ekonaujienų komanda. Kad mūsų vyriausybės vyrukams nusispjaut į tautos sveikatą - patyriau seniai (20 paskutinių metų - tikrų tikriausiai), o juk tautos sveikatos dalelytė esu ir aš, Jūs, mano vaikai, draugai ir t. t. Labai esu pikta, nors pyktis, žinoma, sveikatos neprideda, bet kitaip nebeišeina… Prieš kokį dešimtmetį (man dabar 63 metukai!) pradėjo pašlubuoti sveikata. Žinoma, dar tada autoritetas buvo “gydytojas” - puoliau į polikliniką pas savo “šeimos gydytoją” ir prasidėjo!.. Pilna to žodžio prasme “nuo Kaipošiaus pas Matjošių”. Metus laiko mano daktariukai, atrodo, kad visai nuoširdžiai norėjo man padėti, siuntinėjo visur, dar truputį mažiau mokamų buvo, net į ligoninę buvo paguldę!.. Ir, kas keisčiausia, Šiauliuose atrodo taip, Kaune - visai kitaip!!! Pradėjau domėtis, gal vieni mokėsi žemės institute, kitiems pavyko pasimokyti mėnulyje. Pagaliau visi priėjo nuomonės, kad be cheminių vaistukų - nei žingsnio! Ir jie KOMPENSUOJAMI!!! IR JŲ SU KIEKVIENU APSILANKYMU PAS GYDYTOJĄ VIS PRADĖJO DAUGĖTI!!! O aš su kiekvienu gydytojų, sąjungoje su farmacininkais, papildomai skirtu vaistuku pradėjau blogiau ir blogiau jaustis… Kol priėjau iki to, kad reikėjo pastovėti ir susikaupti, norint pereiti Šiauliuose platoką Tilžės gatvę! Pradėjau susitaikyti su mintimi, kad jau atgyvenau savo… Esu užauginusi du puikius sūnus Lietuvai, savo laiku sulaikiau nuo emigracijos (ko dabar labai gailiuosi!), pradėjo į pasaulį byrėti anūkėliai, buvo labai gaila “išeiti”, bet taip nekokybiškai jaustis - dar blogiau.

Ir teisingai sakoma, nieko šiame gyvenime nenutinka “šiaip sau”, taip atsitiko ir man. Atsitiktinai buvau pakviesta į vieno profesoriaus, išėjusio iš tradicinės medicinos, paskaitą, išklausiau, po to sekė nemigo naktis (ir ne viena), prasidėjo ieškojimas išeities… Mityba, išėjimas (žinoma, palaipsniui) iš cheminių vaistų gniaužtų, į kurį buvo mane taip gražiai įmetę gydytojai, chemijos sąmoningas pakeitimas natūraliais papildais, kurių mūsų brangi vyriausybė NEKOMPENSUOJA, nes aš ATSISAKIAU KOMPENSUOJAMŲ CHEMINIŲ VAISTŲ, nors liga - hipertenzija - ji niekur nedingo, tik aš ją, nekenkiant savo kitiems organams, puikiai reguliuoju natūraliomis priemonėmis!!! Ir su visa atsakomybe tvirtinu - TAI ĮMANOMA IR NETGI BŪTINA, nes organizmui iš tikrųjų daug ko laikas nuo laiko pritrūksta, daug ką reikia subalansuoti (paskaitykite knygą “Almodovaro formulė”), bet pas “šeimos daktariuką” gausi tik kelialapį į chemiją ir prisidėsi prie sėkmingo farmacininkų žudančio biznio.

Užtat ir pikta ant vyriausybės vyrukų, kurie, jei negeriu chemijos ir nebesiruošiu į aną pasaulį (nėra žmogaus - nėra problemos!), turiu tuštinti savo kišenę. Per penkmetį išėjusi iš bet kokios cheminės tabletės, net nuo galvos skausmo geriu ne analgetiką, o vaistinį skaistenį (yra kapsulės), sėkmingai grįžau į aktyvų gyvenimą, atidariau parduotuvėlę “Savigydos produktas” tiems, kurie nori kokybiškai gyventi be chemijos, džiaugiuosi anūkėliais ir turiu planų 30-iai metų į priekį!!!

Kodėl papasakojau savo asmeninę istoriją: viena - labai sunervino teiginys, kad vyriausybei ir sveikatos metais nusispjaut į mus; antra - gal apie visa tai reikia labai plačiai kalbėti būtent spaudoje, net riktelti, kad atsibustų “miegantys gražuoliai”, kurių buveinė - SEIMAS, kurią finansuoju ir AŠ, JŪS, mūsų artimieji ir draugai per siaubingus mokesčius, kurie kažkur pradingsta, absoliučiai niekuo negrįždami žmogui, ko anoje sąjungoje nebuvo: mokėjau mokesčius, bet ir gavau tikrai daug! Jei yra noras ir galimybės siūlyčiau kažkur pradėti diskutuoti tokiomis gan skaudžiomis temomis, ko gero, ne vienas lietuvis turi ką pasakyti Seimo berniukams ir mergaitėms.

Pagarbiai, Zita.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Darius2012-12-11 10:04

Tikrai taip pone Zita. Tikrai kievienas mes turim ką pasakyti apie medicinos sistemą Lietuvoje ir nepriklausomai nuo amžiaus. Dėkui už puikų komentarą, sėkmės Jums ir sveikatos.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras