BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Siūlykite kandidatus Č. Kudabos premijai


Kandidatus Aplinkos ministerijos Česlovo Kudabos premijai galima siūlyti iki gegužės 1 dienos. Ši premija skiriama kas dveji metai šalies visuomeninėms ir kitoms nevyriausybinėms organizacijoms arba jų nariams, kitiems asmenims už aktyvią ir naudingą visuomeninę veiklą arba reikšmingus darbus aplinkos formavimo ir apsaugos srityje. Premijos dydis - 8 tūkst. litų.

Kandidatus šiemetinei Česlovo Kudabos premijai reikia pasiūlyti iki gegužės 1 dienos Aplinkos ministerijos Visuomenės informavimo ir švietimo skyriui (102 k., A. Jakšto g. 4/9, Vilnius; tel. 266 3657) ir pateikti informaciją apie organizacijos veiklą arba, jeigu siūlomas asmuo, - trumpą kandidato biografiją, taip pat leidinius, kitus darbus arba darbų, už kuriuos siūloma skirti premiją, aprašymus ir valstybės ar savivaldybės institucijos, visuomeninės ar kitos nevyriausybinės organizacijos rekomendacinį raštą, jeigu pasiūlymą teikia ne juridinis asmuo.

Kandidatus gali siūlyti valstybės ar savivaldos institucijos, visuomeninės ar kitos nevyriausybinės organizacijos. Pristatytiems kandidatams įvertinti aplinkos ministras sudarys komisiją, į kurią, kaip numato premijos nuostatai, įtraukiami trys visuomeninių organizacijų, trys Aplinkos ministerijos atstovai ir vienas mokslo bendruomenės atstovas. Vadovaudamasis komisijos rekomendacijomis, sprendimą, kam skirti premiją, priima aplinkos ministras.
Česlovo Kudabos premija teikiama birželio mėnesį per Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną.

Aplinkos ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras