BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiauliuose merginos mainėsi drabužiais (Foto)

Ketvirtadienio pavakarę Šiauliuose, pačiame miesto centre, būriavosi merginos, atėjusios mainytis savo nebenešiojamais drabužiais. Akcijos metu buvo galima savo atsibodusį drabužį pakeisti į reikalingesnį. Šią drabužių mainų akciją iniciavo mainų idėją bei prasmingesnį vartojimą skatinantis portalas Manodrabuziai.lt.

„Atsinešiau palaidinę, kurią pirkau praėjusiais metais, bet taip ir neužsidėjau. Išmesti buvo gaila, nes mokėjau nemažai, tad vis vyliausi, kad rasiu prie ko ją priderinti. Deja, taip neįvyko ir vos tik pamačiau, kad vyks tokia akcija, nedvejodama susiradau šią palaidinę ir išsimainiau ją į nuostabų švarkelį. Tokio seniai ieškojau!”, - sako viena iš akcijos dalyvių Rūta.

Iš viso akcijoje dalyvavo apie 60 merginų ir nei vieno vaikino. „Mainų spintos” dalyviai galėjo atnešti iki trijų atsibodusių daiktų ir mainais išrinkti bet ką iš kitų narių atneštų drabužių. Nuo 18.00 iki 18.59 dalyviai tik nešė drabužius, o lygiai 19.00 buvo įleisti į „Mainų spintą”, iš kurios galėjo pasiimti tiek daiktų, kiek atnešė. Be to, visi atnešusieji bent vieną atsibodusį drabužį buvo vaišinami „Coffee Inn” kava nemokamai.

Šiauliuose tokia akcija vyko pirmą kartą, nors Vilniuje ir Kaune, renginys jau yra tapęs tradicija.

I. Naujokaitės nuotr.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras