BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seminaras-diskusija „Dviračių infrastruktūros plėtra ir gerinimas Kauno mieste, įrengiant dviračių stovus centrinėje miesto dalyje“

Kauno miesto savivaldybė vykdo ES dalinai finansuojamą tarptautinį projektą „Saugumo ir judrumo optimizavimas dėl darnaus transporto ir sveikatos” (angl. Safety and mobility optimization for sustainable transport and health). Projekto tikslas - įgyvendinti priemones, gerinant bevariklio transporto, pėsčiųjų ir dviratininkų eismo sąlygas, didinti šių transporto rūšių eismo saugumą, tokiu būdu skatinant gyventojus dažniau keliauti aplinką neteršiančiomis priemonėmis.

Vykdydami šį projektą, š.m. birželio 30 d., 11 val. planuojame surengti seminarą-diskusiją „Dviračių infrastruktūros plėtra ir gerinimas Kauno mieste, įrengiant dviračių stovus centrinėje miesto dalyje”. Seminare-diskusijoje įvairių institucijų, dviratininkų organizacijų atstovai dalinsis patirtimi, kaip gerinti dviračių infrastruktūrą.

Seminaro registracijos formą ir seminaro programą galima rasti http://aplinka.kaunas.lt/

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

A2010-06-28 22:19

nebus komentaro, nes pasirodo čia jie labai cenzūruojami, o ko bijot?

Laimis Žmuida2010-06-29 18:49

Kad lygtais visus praleidžiam komentarus išskyrus spamą ir su keiksmažodžiais. Parašykite komentarą dar kartą arba susirašykime mūsų el.paštu ir pabandykime išnagrinėti kokio jūsų komentaro galimai nepraleidome. Čia gal koks nesusipratimas gavosi? Lauksim iš jūsų atsakymo.

Ekonaujienos.lt

Rašyti komentarą

Tavo komentaras