BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seminaras „Organinių atliekų perdirbimas į kurą. Galimybės ir perspektyvos“

Kovo 29 d. 18 val. KTU Karjeros centras ir Studentų mokslinė draugija (SMD) kviečia į antrąjį seminarų ciklo „Mokslas verslui” renginį, kuris vyks KTU Statybos rūmuose (Studentų g. 48, 150 aud.). Maisto pramonės ir intensyvios žemės ūkio produktų gamybos įmonėse susidaro dideli kiekiai atliekų, kurias privaloma tinkamai tvarkyti ir naudingai panaudoti. Organinės atliekos gali būti naudojamos pašarams, deponuojamos, kompostuojamos, deginamos, užariamos laukuose, perdirbamos į biodegalus ar biodujas.

Seminaro metu lektoriai supažindins studentus su organinių atliekų keliamomis problemomis ir galimais jų perdirbimo į kurą būdais. Studentas - lektorius pristatys savo paties atliekamą mokslinį darbą, kuriame yra tiriamos padangų gumos ir plastikų perdirbimo į kurą galimybės, netgi gyvai parodys gautus produktus. Su verslo atstovu galėsite padiskutuoti apie alternatyviosios energijos gamybos problemas bei perspektyvas Lietuvoje.

Apie lektorius

Arūnas Jonušas - KTU Cheminės technologijos fakulteto Organinės chemijos katedros II kurso magistrantas. Aktyviai domisi žaliosiomis technologijomis, alternatyviosiomis energijos rūšimis. Šiuo metu atlieka mokslinį - tiriamąjį darbą „Gumos pirolizė” (gumos apdorojimas aukštoje temperatūroje).

Dėstytojas dr. Linas Miknius - KTU Cheminės technologijos fakulteto Organinės chemijos katedros docentas, ruošiantis naftos perdirbimo specialistus. Mokslinių interesų kryptys:
- naftos produktų savybių gerinimas ir gamybos metodų tobulinimas;
- Lietuvos naftos savybių ir racionalaus panaudojimo tyrimas;
- alternatyvaus kuro gamyba iš pramonės atliekų;
- pažangios ateities energetinės technologijos.

Verslo atstovas Aloyzas Jurdonas yra aktyvus Marijampolės bendruomenės narys, UAB „Užvadas”, UAB „Ugira” ir UAB „Ugiros turtas” savininkas, atestuotas ypatingo statinio projekto vadovas ir ypatingo statinio projekto vykdymo bei techninės priežiūros vadovas, LSIS tarybos narys, LSIS Marijampolės bendrijos tarybos pirmininkas.

Reikalinga registracija
Maksimalus dalyvių skaičius: 150

Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami registruotis renginiui

KTU Karjeros centro informacija, Andrew Dunn nuotr.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras