BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seimo Atominės energetikos komisijos pirmininkas R. Žilinskas vyresniųjų klasių moksleivius kviečia pasikalbėti apie atominę energetiką

Seimo Atominės energetikos komisijos pirmininkas Rokas Žilinskas pradeda kelionę po atominės elektrinės regiono mokyklas, kuriose vyresniųjų klasių moksleiviams ves paskaitas-diskusijas apie atominę energetiką. „Visuomenė turi būti deramai informuota apie atominės energetikos projektus - ir Ignalinos atominės elektrinės uždarymą, ir planuojamą naujos, Visagino atominės elektrinės statybą. Senąją ir būsimąją branduolines jėgaines supantis regionas ypač svarbus, jam reikalingas ypatingas dėmesys, todėl paskaitų ciklą pradedu būtent Visagine”, - sako R. Žilinskas.

Komisijos pirmininko nuomone, jaunimas aktyviausiai dalijasi žiniomis ir idėjomis su aplinkiniais, tad pirmosios ciklo paskaitos apie atominę energetiką skirtos būtent jiems.

„Paskaitą pavadinau „Atominė energetika: nuteisti negalima prisijaukinti”. Noriu, kad po susitikimo jaunimas pats susidėliotų skyrybos ženklus” - juokiasi Seimo narys ir pabrėžia nenorintis įteigti moksleiviams savų tiesų.

„Man labai įdomu kaip jaunoji karta supranta ir vertina energetikos politiką, kokie klausimai jai kyla. Tikiuosi konstruktyvios diskusijos taikioje aplinkoje”, - sako R. Žilinskas, ketinantis moksleivius pokalbiui apie atominę energetiką pakviesti ir po vasaros atostogų.

Daugiau informacijos:

Auksė Šiaudžionytė
Seimo nario padėjėja
Mob.tel. + 370 620 90 417,
el.p. aukse.siaudzionyte@lrs.lt

LR Seimo kanceliarijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras