BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seime bus pristatyta Kompleksinė elektromobilių transporto plėtros galimybių studija

Lapkričio 8 d. Konstitucijos salėje (I r.) vyks Kompleksinės elektromobilių transporto plėtros galimybių studijos pristatymas. Pradžia - 14 val.

Studija, kurios tikslas - išnagrinėti elektromobilių transporto ir susijusios transporto infrastruktūros plėtros Lietuvoje poreikį ir galimybes, įvertinti jos galimą ekonominę ir aplinkosauginę naudą, identifikuoti problemas ir kliūtis bei, atsižvelgiant į užsienio šalių patirtį, pateikti rekomendacijas elektromobilių transporto ir susijusios transporto infrastruktūros plėtrai Lietuvoje užtikrinti, atlikta Energetikos, Susisiekimo ir Ūkio ministerijų užsakymu.

Kompleksinės elektromobilių transporto plėtros galimybių studijos pristatyme kviečiami dalyvauti Seimo nariai ir viešojo sektoriaus institucijų atstovai.

Renginys bus tiesiogiai transliuojamas Seimo internetiniame tinklalapyje adresu http://www3.lrs.lt/pls/inter/w2008_home.dabarseime

Daugiau informacijos: tel. (8 5) 239 3965
Aistė Gasiūnienė, l. e. Susisiekimo ministerijos Plėtros ir tarptautinių ryšių departamento Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėjo pareigas

LR Seimo kanceliarijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras