BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rudens šventėje „Visos sodų spalvos“ – didžiausias obuolys ir 50 veislių obuolių

Beveik 50 skirtingų Lietuvoje augančių obuolių veislių bus pristatyta šventėje „Visos sodų spalvos”. Jau tradicine tapusi, specializuota, išskirtinai Lietuvos ūkiuose užaugintų obuolių šventė vyks spalio 26 dieną, šeštadienį, nuo 10 iki 18 valandos prie Vilniaus prekybos centro „Akropolis”.

www.sxc.hu nuotr.

Šventės metu bus renkamas didžiausias obuolys, galėsite paragauti ir įsigyti įvairiausių sulčių bei jų mišinių, klausti patarimų, išsirinkti skaniausias obuolių veisles, labiausiai jums patikusias sultis.

„Obuolys yra bene populiariausias vaisius Lietuvoje. Jų dabar užauginama vis įvairesnių rūšių ir džiugu, kad suvartojama tikrai daug. Juk obuolys - tai ne tik skanu, bet ir sveika. Ir bene sveikiau, nei atvežtiniai egzotiniai vaisiai. Tikiu, kad šventė „Visos sodų spalvos” nustebins jus obuolių įvairove ir skonių gama. Laukiame visų atvykstant”, - kviečia žemės ūkio kooperatyvo „Lietuviško ūkio kokybė” vadovas Mindaugas Maciulevičius.

Šventės organizatoriai - žemės ūkio kooperatyvas „Lietuviško ūkio kokybė” ir Lietuvos verslinių sodų asociacija „Vaisiai ir uogos”, bendradarbiaujant kartu su VšĮ „Ekoagros” bei prekybos centru „Akropolis”.

Šventėje dalyvaus visų pagrindinių sodininkystės bei mažesniųjų ūkių atstovai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras