BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rudenėja! Kviečiame į talką Dvarčionių pievoje spalio 22 d.

Dar viena rudeninė talka organizuojama Baltijos aplinkos forumo prižiūrimoje Dvarčionių pievoje. Keletą metų iš eilės čia šienaudami ir valydami krūmus jau atkūrėme beveik trečdalį jos. Šiuo metu drėgnoje pievoje „pasitaisė” rausvažiedžio, paprastojo kardelio populiacija, pieva nusispalvino baltomis pelkinių vingiorykščių ir snapučių galvelėmis, pakvipo svaiginančiais kvapais.

Galbūt jau buvote užsukę pasidžiaugti? Tai viena iš ypatingų Vilniaus miesto pievų - čia yra net trys saugotinos buveinės - reta Europos sostinė gali tuo pasigirti. Ši pieva susiformavo ją šienaujant ir tik tęsiant šią veiklą galima išsaugoti natūralią pievos augaliją ir joje apsigyvenusius gyvūnus. Nustojus tai daryti, pievą užkariauja krūmynai, išstumdami vertingas ir retas rūšis.

Visų lauksime talkoje šeštadienį, spalio 22 d., nuo… 9 val. netoli „Dvarčionių žiedo” esančioje pievoje. Toliau tęsime pievos tvarkymo darbus, kirsime krūmus.

Žemėlapis čia. Atvažiuoti į pievą galima visuomeniniu transportu iš stotelės „Antakalnio žiedas”. Tinka autobusai Nr. 18 ir 38. Išlipkite „Baniškių” stotelėje ir paeikite pora šimtų metrų atgal.

Ketininančius dalyvauti talkoje kviečiame užsiregistruoti el. p. vilma.gudyniene@bef.lt arba tel. 8 5 215 92 88.

P.S. Mes pasirūpinsime arbata, pietumis, darbo pirštinėmis ir kitomis reikalingomis priemonėmis, o Jūs įsispirkite į botus.

Iki susitikimo!

Baltijos aplinkos forumo informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras