BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Revoliucija? Švedės išrado nematomą dviratininkų šalmą „Hövding“ (Video)

Šioje nuotraukoje matoma mergina segi dviratininko šalmą. Tai - ne fikcija, ne iliuzija ir ne savaitgalio pokštas. Šalmas jos galvą tikrai apsaugos, jei ji grius važiuodama dviračiu - mergina galvos nesusižeis. Na ir kas, kad jis - nematomas? Tokią pribloškiamą ir, ko gero, revoliucinę dviratininkų šalmų sistemą sugalvojo dvi švedės.

Vienas iš bjauriausių dalykų važiuojant dviračiu (neskaitant pedalų mynimo) yra dviratininko šalmas. Kas jo nėra bandęs užsisegti, to nesupras. Žinoma, šalmas apsaugo galvos turinį nuo išbarstymo ant asfalto ar šaligatvio, tačiau jie atima daugybę pojūčių, kuriuos patiri važiuodamas dviračiu - jie yra velniškai nepatogūs.

Šioje nuotraukoje matoma mergina segi dviratininko šalmą  ©jalopnik.com

Šioje nuotraukoje matoma mergina segi dviratininko šalmą ©jalopnik.com

Ši dviratininkų šalmų savybė smarkiai įgriso dviem moterims iš Švedijos. Jos rado genialią išeitį - sugalvojo nematomo šalmo koncepciją. Šalmo, kuris, kaip įsitikinsite vaizdo siužete, visiškai apsaugo galvą nuo smūgių.

Šis vyrukas irgi segi nematomą dviratininko šalmą  ©jalopnik.com

Šis vyrukas irgi segi nematomą dviratininko šalmą ©jalopnik.com

Norėtųsi nematomo šalmo paslaptį ir veikimo principą atskleisti tekstu, tačiau vaizdo siužete viskas pademonstruojama taip vaizdžiai, kad varginti akių nereikalingomis teksto eilutėmis tikrai neverta.

The Invisible Bicycle Helmet | Fredrik Gertten from Focus Forward Films on Vimeo.

Parengta pagal:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras