BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ramūnas Karbauskis: Privalomojo referendumo lapai bus pristatyti VRK liepos 17 d.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga toliau sėkmingai renka parašus, kad būtų surengtas privalomasis referendumas galintis užkirsti kelią branduolinei energetikai Lietuvoje. “Esame išdalinę lapų daugiau nei 400 tūkstančiams parašų. Lapų dalinimas bei parašų rinkimo darbas bus vykdomas iki liepos 17 dienos. Atsakingai pareiškiame, kad minėtą dieną parašų rinkimų lapai bus pristatyti Vyriausiajai rinkimų komisijai”, - sako partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Pasak R. Karbauskio, Seime politinio sutarimo nebuvo ir šiuo klausimu balsavo tik 70 Seimo narių. Todėl būtina užtikrinti, kad visi Lietuvos gyventojai, o ne dalelė Seimo narių priimtų sprendimą Lietuvai istoriškai svarbiausiu klausimu.

“Metiniame pranešime LR Prezidentė išsakė poziciją, kad šiuo svarbiausiu Lietuvai klausimu būtinas politinis susitarimas. Jo Seime nebuvo pasiekta. Todėl kviečiu visus jungtis ir kartu rinkti parašus, kad visa tauta priimtų galutinį sprendimą naujos atominės elektrinės Visagine klausimu”, - tvirtino R. Karbauskis.

Privalomuoju referendumu piliečių norima paklausti, ar jie pritaria draudimui projektuoti, statyti ir eksploatuoti visų tipų branduolines elektrines Lietuvoje.

BNS

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras