BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

R. Karbauskis: Žemės pardavimo klausimas užsieniečiams – tik atsiklausus tautos

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungą stebina teisinis chaosas ir per daug skubotas kai kurių liberalių politikų noras suteikti galimybę užsieniečiams neribotai įsigyti žemę. Vyriausybė kreipėsi į ES prašydama atidėti žemės pardavimą užsieniečiams, tačiau kai kurie ministrai vis dar nesuderina pozicijų tarpusavyje.

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga visada laikėsi nuosaikios pozicijos žemės pardavimo užsieniečiams klausimu, todėl Seimo nariai valstiečiai liaudininkai R. Baškienė, A. Baura, K. Ramelis šiandien palaikys skubos tvarka parengtą Seimo nutarimą dėl draudimo užsieniečiams pirkti žemės ūkio paskirties žemę ir mišką iki 2014 m. balandžio 30 d.

Šiandien LVLS pirmininkas R. Karbauskis pareiškė, “žemės pardavimas užsieniečiams - nacionalinės svarbos klausimas, todėl šiuo klausimu mes privalome atsiklausti tautos nuomonės”. Valstiečiai liaudininkai mano, kad klausimą reikia spręsti iš esmės - ar iš vis turime leisti parduoti Lietuvos žemę užsieniečiams - ir svarsto galimybę inicijuoti šiuo klausimu referendumą.

“Referendumas tik įrodytų tautos valios viršenybę prieš įstatymus ir nutarimus. Nuogąstaujantiems dėl Stojimo į ES sutarties galime atsakyti, kad vargu ar Europos Komisija norėtų eiti prieš tautos valią”, - sakė R. Karbauskis.

Pasak Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio, valstiečių liaudininkų taryboje artimiausiu metu bus svarstomas klausimas dėl šio referendumo inicijavimo.

Valstiečiai liaudininkai mano, kad referendumas galėtų vykti jau kitais metais kartu su LR Seimo rinkimais.

BNS

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras