BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Projektų konkursas „Ekologija buityje, taupus vartojimas, alternatyvi energetika ir žaliavos“

Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyrius ir viešųjų pirkimų konkurso laimėtojas UAB „Baltijos viešųjų ryšių grupė” skelbia jau šeštą visuomenės projektų konkursą pavadinimu „Ekologija buityje, taupus vartojimas, alternatyvi energetika ir žaliavos”. Kviečiami dalyvauti visi Vilniaus miesto savivaldybės mokyklų, darželių, kitų ugdymo įstaigų auklėtojai ir mokytojai, ekologiniai klubai ir būreliai, vykdantys ekologinį švietimą, fiziniai ir juridiniai asmenys, dirbantys ekologijos srityje (NVO, VšĮ, VO).

Prioritetas - projektams, kurių veiklos vyks Vilniaus savivaldybės teritorijoje ir duos naudą šios teritorijos gamtai ir bendruomenėms, kuriuos rengs jungtinės veiklos grupės (kelios mokyklos, darželis ir mokykla, mokykla ir NVO ir pan.), kurių idėjos ir veiklos bus originalios, novatoriškos bei aktualios.

Konkurso pagrindinis tikslas - skatinti vaikus, jaunimą ir visuomenę rūpintis aplinkos apsauga, rūšiuoti atliekas, gyventi ekologiškai ir taupiai.

Nugalėtojus rinks trijų skirtingų institucijų ir įmonių kompetentingi ekspertai. Bus skelbiamos penkios prizinės vietos. Konkurso dalyviai savo projektus gali pateikti iki šių metų spalio 23 dienos. Projektai bus priimami tiek elektroniniu formatu juos siunčiant adresu sonata@bvrg.lt, tiek siunčiant paštu adresu Mėsinių g.5/2, LT-01133 Vilnius.

Kviečiame aktyviai dalyvauti konkurse!

Kontaktinis asmuo:
Sonata Sliekaitė
Mėsinių g. 5/2, 01133 Vilnius
Tel.: (8-5) 215 33 77
Mob. +370 685 12801
Faks.: (8-5) 261 31 81

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras