BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Projekto „Nuo pavasario iki rudens, nuo sėklos iki vaisiaus“ užbaigtuvės

Tik prasidėjus rugsėjui, džiaugsmingu daržo gėrybių nuėmimu užbaigėme projektą „Nuo pavasario iki rudens, nuo sėklos iki vaisiaus”. Nidos vidurinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai, pavasarį savo rankomis pradėję daiginti mažas sėklytes, naujų mokslo metų pradžioje, dabar jau 2-5 klasių mokiniai, pagaliau sulaukė rezultato - subrandintų vaisių. Projekto dalyviai į derliaus šventę atėjo kartu su pirmokais, kurie projekte nedalyvavo, bet labai norėjo sužinoti kokia veikla užsiima mokyklos draugai.

Projekte dalyvavo apie 40 vaikų, dauguma iš jų augalus lankė ir atsakingai prižiūrėjo net vasaros atostogų metu. Susitikimo pradžioje pasidalinome prisiminimais apie mūsų veiklos pradžią, vaikai puikiai atsiminė mažas sėklytes, bertas į žemę mažuose indeliuose, trapių daigelių laistymą ir persodinimą į lysves lauke. Mažieji daržininkai svarstė ir tarpusavyje tarėsi ką vertėtų auginti kitąmet. Nacionalinio parko direkcijos kiemelyje visi drauge iš užauginto derliaus gaminome gardžią moliūgų sriubą. Vieni pjaustė moliūgą, bulves, morkas, pomidorus, prieskonines žoleles, kiti su samčiu maišė sriubą. Lauke, didžiuliame puode ant ugnies, išvirtos sriubos užteko visiems.

Pažintinio - edukacinio projekto „Nuo pavasario iki rudens, nuo sėklos iki vaisiaus” metu siekėme įkvėpti vaikams norą pažinti gyvąjį augmenijos pasaulį ir tapti atsakingais jo puoselėtojais. Projekto eigoje patirti atradimai ir įgyti įgūdžiai pravers tolimesniame vaikų gyvenime. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija nuoširdžiai dėkoja rėmėjui UAB „Sėkluva” už dosnią paramą įvairiausiomis sėklomis ir suteiktas konsultacijas jų auginimo klausimais. Sėklos šiam projektui buvo svarbi priemonė, suteikusi vaikams daug džiaugsmo.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos nuotraukos

Su projektu pilnai susipažinti galite: nerija.am.lt/VI/index.php#a/654

Informaciją parengė
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos Turizmo ir informacijos skyrius

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras