BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Projektas “Eko Banga”, prekybos centro “Gedimino9″, 4a

Mes keliame EKOLOGINĘ BANGĄ!!! Sukūrėme Tymo turgų Užupyje, o dabar darome didelę bangą. Taigi visi kartu? Bus tikrai didelė. Mums bangą kelti labai padeda “Gedimino9″, tad junkitės ir Jūs. Prekybos centre “Gedimino9″ 4a. banguoti pradeda eko.

Kuriame eko inkubatorių, kur susirenka įvairiausi žmonės pagal išsilavinimą, profesiją, turimą darbą, interesus ir jie toje vietoje kartu dirba, mokosi, leidžią laiką, generuoja idėjų srautus. Jų ambicija - atrasti įkvepiančias idėjas, kurios padarytų pasaulį geresnį. Tai susitikimų, mokymosi, inovacijų, darbo ir poilsio vieta. Tokia vieta tampa bendrais namais žmonėms, turintiems daug skirtumų.

Buriame ir centro bendruomenę - norime sujungti žmones, gyvenančius, dirbancius, besimokancius, tiesiog leidžiančius laiką centre, kad jie visada turėtų savo susitikimų erdvę, savo vietą, kurioje nuolat susitinka, leidžia laiką kartu, organizuoja renginius, arba dalyvauja tuose, kurie vyksta.

Taigi šiuo principu ir vystome Eko Bangos projektą. “Gedimino9″ 4a. taps idealia vieta susitikimams, laiko praleidimui, naujų idėjų vystymui ir įgyvendinimui.

Dvi pagrindinės temos plėtojamos - tai ekologija ir kūrybinės industrijos, kurios yra itin aktualios ir madingos dabartinėje visuomenėje.

Plėtojant šias temas jau atsirado daug partnerių norinčių prisijungti ir vystyti savo veiklas. Pagal tai numatomos tokios veiklos: seminarai, teatriniai užsiėmimai, arbatos ceremonijos, degustacijos, eko produktų pristatymai, rankdarbių užsiėmimai, eko auto pristatymai, įvairių šalių kultūrinės dienos. Pradėtos formuoti vaikų zonos, prekybinės/parodinės, paskaitų zonos.

Jau įvyko pirmosios pamokėlės vaikams: tai Žongliravimas su “Smaragdo miestu”, Muzika ir dailė vaikams su vaikų menų mokyklėle “Debesėliai”, taip pat rankdarbių pamokėlė “Tekstilės bandymai” su “Ekolaboratorija”, kiekvieną šeštadienį vyksta eko teatro repeticijos. Jau pradėta formuoti prekybinė/parodinė zona, kurios idėja - kad išsistatytų prekiauti įmonės, prekiaujančios eko produkcija, o visą įranga pagaminta perpanaudojant senus baldus ir įvairias ekologiškas medžiagas.

Artimiausi renginiai spalio mėnesį:

Spalio 22d. 18:00 - 19:30 - „Gintaras kitaip” paskaita, veda „Arza galerija”;

Spalio 24d. 12:00 - 13:00 - Žongliravimas su „Smaragdo miestu”;

Spalio 24d. 17:00 - 18:00 - Arbatos meno ceremonijos;

spalio 25d. 14:00 - 15:00 - Pasakų popietė su knygynu „Vaga”;

spalio 26d. 11:30 - 12:30 - Muzika ir dailė vaikams su „Debesėliai”;

spalio 27d. 17:30 - 18:30 - „Sveikatos ekologija nuo vaikystės”, veda „Natūrali terapija”;

spalio 28d. 17:30 - 18:30 - „Kai valgyti negali, o norisi”, veda „Sveiki produktai”;

spalio 29d. 17:30 - 18:30 - „Augalų ekstraktų poveikis grožiui ir sveikatai”, veda „Kvapų namai”;

Sekite mūsų naujienas www.ekobanga.blogas.lt; draugaukite su mumis facebooke: Eko Banga; skambinkite: 861441710; rašykite: sn.agne@gmail.com.

Kviečiame jungtis ir kartu kelti BANGĄ.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras