BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prie Aplinkos ministerijos rengiamas piketas „Ne tas atsistatydino”

Po to, kai Lietuvos geologijos tarnybos direktorius Juozas Mockevičius parodė bent kiek žmoniškesnį požiūrį į Žemaitijos bendruomenių susirūpinimą skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos klausimais, jis buvo priverstas (mes taip manome) nešti atsistatydinimo pareiškimą Aplinkos ministrui Valentinui Mazuroniui. Nenorėdami, kad į Juozo Mockevičiaus vietą būtų paskirtas bestuburis valdininkas, kuris negalėtų reikšti savo nuomonės kaip specialistas, o vykdytų tik politinius nurodymus iš aukščiau, rytoj, liepos 24 dieną, 14 val. susirenkame prie Aplinkos ministerijos (A.Jakšto g. 4) su pasiūlymu Aplinkos ministrui atsistatydinti pačiam.

Aplinkos ministras nėra specialistas. Aplinkos ministras yra politikas. Ir pagal jam suteiktus rinkėjų įgaliojimus privalo paisyti specialistų nuomonės, kuri gali būti itin reikšminga vietos gyventojų gyvenimo kokybei, o ne spausti ir mėtyti iš tarnybos daug metų geologijoje dirbančius ir didelę profesinę patirtį sukaupusius pareigūnus vien už tai, kad „nesutampa nuomonės”.

Šilutės-Pagėgių, Šilalės-Šilutės, Tauragės ir Plungės-Rietavo rinkiminėse apygardose, t. y. visur, kur „Chevron” galima veikla pažeis vietos gyventojų teises į sveiką ir švarią aplinką, už Partiją “Tvarka ir teisingumas” savo balsus atidavė 12 326 piliečiai. Daug tai ar mažai Valentinui Mazuroniui, kuris susišlavė pasitikėjimo (pirmumo) balsus ir garantuotai pateko į valdžią? Taigi, kas išrinko Valentiną Mazuronį - „Chevron” ar šitie per Seimo rinkimus balsavusieji ir eilinį kartą pažadais apmulkinti žmonės? Partijos „Tvarka ir teisingumas” rinkiminėje programoje didelėmis raidėmis įrašyta: „ĮTVIRTINSIME SEIMO IR SAVIVALDYBIŲ TARYBŲ NARIŲ ATŠAUKIMO MECHANIZMĄ”. Manome, kad jau atėjo metas rinkėjams pasinaudoti šia teise ir atšaukti Valentiną Mazuronį iš Seimo nario, o tuo pačiu ir iš ministro pareigų. O jei ministras abejoja rinkėjų valia - lai pasitikrina savo politinius reitingus Žemaitijoje.

Tuo pačiu mes siekiame, kad per artimiausias dvi dienas Lietuvos geologijos tarnybos direktorius Juozas Mockevičius atsiimtų savo atsistatydinimo pareiškimą ir tęstų visuomenei naudingą darbą. Už J.Mockevičiaus parodytą pasitikėjimą piliečiais Kvėdarnos konferencijos metu, mes atsakome tokiu pačiu pasitikėjimu ir palaikymu.

Žemaitijos bendruomenes palaikančių vilniečių vardu,

SAMPRO profesinės sąjungos pirmininkė Irina Judina

Gamtininkas ir žurnalistas Andrejus Gaidamavičius

Akcentai.info

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras