BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prašoma uždrausti keturračiais važinėti Kauno Rotušės aikštėje

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, atsižvelgdamas į miesto gyventojų pageidavimus, siūlo Savivaldybės Eismo saugumo komisijoje svartyti klausimą dėl draudžiamų kelio ženklų pastatymo Rotušės aikštėje. Šiais ženklais būtų draudžiamas keturračių motociklų eismas aikštėje ir jos prieigose.

„Savivaldybė sulaukia daugelio kauniečių skundų, kad jaunimas pamėgo keturračiais važinėti Rotušės aikštėje. Jie tai dažniausiai daro vakarais, keldami nemažą triukšmą ir pavojų pėstiesiems. Manau, kad tai rimta problema. Nesiekiame užkirsti kelio žmonių pomėgiui leisti laisvalaikį važinėjantis keturračiais, tačiau turime užtikrinti ir miestiečių saugumą mieste”, - savo siūlymą Eismo saugumo komisijai komentuoja miesto meras.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Ekonaujienų redakcija prašo visų, kuriems nepatinka keturračiai rašyti savivaldybei skundus ir prašymus uždrausti važinėti keturračiais ir kitose vietose bei reikalauti apriboti keturračių šėlsmą mieste po 22:00 valandos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Mantas2009-08-20 11:27

Keturačiai ir taip yra labai didelė problema. Velniop tuos miesto žmones, pasižiūrėkit miškuose kokias dykumas jie rausia. Girininkai ir medžiotojai turėtų turėt teisę į tokį šaut be perspėjimo. O jeigu ką ir nudėtų, tai jo lavoną pakast miške kaip trąšą, kad bent menką dalį žalos atlygintų.

Kristina2011-07-21 00:31

Projektas „Visais ratais už gamtą“ yra skirtas tam, kad keturračių vairuotojai iš visos Lietuvos galėtų diskutuoti jiems rūpimais klausimas išvengiant tokių nesklandumų, kaip: nenaudojamų detalių išmetimas gamtoje, važinėjimas miškais ir pievomis, taip niokojant ją ir t.t. Šiuo projektu yra tikimasi ištaisyti klaidas ir kurti gražesnę bei švaresnę ateitį.
Na, o nuotaikai pakelti , patariu pamatyti –> youtube.com/watch?v=dhpQBGBPXVE

Rašyti komentarą

Tavo komentaras