BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Povandeninės talkos radiniai - lėlės galva ir mobilusis telefonas

Kelmės rajone, Tytuvėnuose, vietos gyventojai, žvejai ir narai entuziastai surengė povandeninę talką - valė Bridvaišio ežero dugną. Iškuopus numatytą plotą padaryta išvada, kad Bridvaišis - švarus ežeras, čia besimaudantiems didelio pavojaus susižeisti nėra.

Narų iš dugno surinktos šiukšlės buvo kraunamos į maišus, šie keliami į žvejų valtis ir plukdomi į krantą, kur laukė Tytuvėnų seniūnijos traktorius su priekaba. Po talkos priekaba buvo puspilnė ir tai nė kiek nenuliūdino talkos dalyvių - santykinai švarus ežero dugnas paplūdimio teritorijoje liudija apie rimtesnį poilsiautojų požiūrį į aplinką.

“Švarus jūsų ežeras”, - neslėpė šypsenų narai, kuriems taip ir nepavyko dugne rasti ko nors šokiruojančio. Suskaičiavus trofėjus, statistika buvo tokia: dešimt maišų plastikinių ir stiklo butelių, dvi padangos (traktoriaus ir motorolerio), guminė valtis, metalinis kareiviškas dubenėlis, krepšinio žiedas, trys kibirai ir lėlės galva.

Vertingiausias radinys - apynaujis mobilusis telefonas, dar neapaugęs kriauklėmis ar kokia nors kita povandenine augmenija.

Tytuvėnų regioninio parko ir Etaplius.lt informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras