BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Policija nustatė, kad net trys šeimos išsiskyrė dėl Inesos Kurklietytės filmo

Policijos departamentas pranešė atliekantis ikiteisminį tyrimą ne dėl gimdymų namuose, o dėl naujagimių ir gimdyvių sužalojimų, galimų neteisėtų įvaikinimų. Pasak Vilniaus policijos vadovo Kęstučio Lančinsko, tyrimo objektas nėra gimdymai, policija nesidomi, kur moterys nusprendžia gimdyti.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla: “Gimdymai namuose turi sektantizmo ir prekybos žmonėmis požymių”.

„Tyrimo objektas visiškai nėra gimdymai. Nei policijai, nei prokuratūrai visiškai neįdomu moteris ar moterys, apsisprendusios rizikuoti savo sveikata, vaikų gyvybe ir nutarusios gimdyti miške, namuose ar po tiltu. Mums tai visiškai neįdomu”, - pareiškė Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas.

„Mums įdomu, tyrimas vykdomas dėl naujagimių mirčių, sužalojimų gimdymų metu, sunkių gimdyvių sveikatos sutrikdymų, kūno sužalojimų ir taip toliau. Taip pat atliekamas tyrimas dėl galimai neteisėtų įvaikinimų, dokumentų klastojimų ir užsiėmimų neteisėta veikla”, - teigė K. Lančinskas.

Tyrėjus neramina kai kurių vaikų buvimo vieta, esama, esą, net prekybos žmonėmis požymių: „Šis tyrimas nebaigtas, o jau dabar nustatyta, kad 4 vaikai yra gimę Lietuvoje, bet mes jų nerandame. Iš viso negalime susekti 11 vaikų gyvenamosios vietos”, - kalbėjo K. Lančinskas.

„Neteisėta veikla turi tam tikrų sektantizmo požymių. Gimdyvės verbuojamos, organizuojami mokymai, išdavinėjami pažymėjimai rusų kalba, galimai netikrų organizacijų vardu. Būsimos motinos įtikinamos gimdyti už ligoninės ribų, moterys ima tikėti tų asmenų šventumu”, - kalbėjo policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla.

R. Požėla tikina, kad „už to stovi žinomi Lietuvoje žmonės - nuo Seimo narių iki kitų asmenų”, o ši veikla esą neša „didžiulius pinigus”.

Šiuo metu yra 4 įtariamosios. Tiriami atvejai nuo 1992 metų. Ikiteisminiame tyrime konfigūruoja ir Rusijos pilietis, kuris apmoko moteris, priimančias gimdymus.

Įdomi detalė: pasak K. Lančinsko, policijai pavyko nustatyti, kad net trys šeimos išsiskyrė dėl Inesos Kurklietytės filmo “Lengvas raganavimas”.

Džiugina teisėsaugininkų ryžtas pasirūpinti kiekvienu vaiku, kiekviena gimdyve. Žinant, kaip jėgos struktūrų specialistai efektingai pasirūpino Garliavos mergaite, vardan vaiko interesų patrypdami ir apspjaudydami net Konstituciją, abejoti šviesia Lietuvos vaikų ateitimi netenka.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Darius2013-03-06 14:50

Eilinis užsakytas tyrimas, kurio pagrindinis tikslas nukreipti tautos dėmesį nuo rimtesnių aferų. Keista, kad teisėsauga rūpinasi kažkokiais sertifikatais, tai jei aš dalyvavu kokiam seminare ir gavau sertifikatą, tai jau esu nusikaltėlis? Ir tas “galimai” kas antram sakinyje parodo, jog JIE NIEKO NEŽINO O TIK PLETKINA. Keista kodėl teisėsaugai rūpi 4 naujagimiai, o nerūpi TŪKSTANČIAI vaikų nelankančių mokyklų ir JOKIA INSTITUCIJA NEŽINU KUR JIE YRA, keista kodėl nerūpi išvogti Ignalinos atominės uždarymo darbams skirti pinigai, Vilniaus stadiono afera ar Valdovų rūmų nesibaigianti dešimtmečio statyba. Keista, keista ir keista. Nejaugi tai net neverta spaudos konferencijos, o pakalbėti, atsiprašau papletkavoti apie gimdymus ir kažkokius sertifikatus yra svarbu??? Akivaizdus impotentiškumas.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras