BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pokyčiai sveikasvaikas.lt

Turbūt nustebote, kodėl surinkus www.sveikasvaikas.lt neberodo įprasto maisto priedų žinyno, o matosi kelios nuorodos. Trumpai viską paaiškiname: Daugiau nei tris metus Sveikas Vaikas Lt buvo mūsų užklasinė veikla, prie kurios dirbome po “tikrųjų” darbų. Ilgainiui metėme senuosius darbus ir 100 % atsidavėme savo projektui, nes supratom, kad tik šis darbas mums atrodo prasmingas. Tačiau kartu supratom, kad iniciatyvai išlikti tėra viena galimybė - ji turi plėstis. Ir mes nusprendėme ją plėsti trimis kryptimis:

  1. Sveikasvaikas.lt maisto priedų ir produktų katalogas, turi tapti mobiliąja aplikacija ir tarptautiniu projektu, veikiančiu visoje Europos Sąjungoje. Mus veikia Europos Sąjungos įstatymai ir norint kažką pakeisti, reikia keisti visoje Bendrijoje. Tačiau tarptautiniam projektui, reikia visiems suprantamo pavadinimo, todėl lietuviškasis SveikasVaikas ir tampa europietišku InBelly.
  2. Mes tikime, Lietuvos - ekologinės šalies vizija ir norime, kad ji garsėtų pasaulyje kaip puikaus maisto ir gražaus kraštovaizdžio šalis.
  3. Prieš keletą metų Jūsų pasiūlyta idėja mums pradėjo suktis galvose ir palaipsniui tapo svajone: sukurti produktų liniją visai šeimai, kuri atitiktų mūsų pačių iškeltą saugaus maisto standartą. Visus metus mes bendradarbiavome su geriausiais Lietuvos gamintojais ir kartu kūrėme mūsų pirmuosius produktus. Apie tai plačiau jau greitai…

www.sveikasvaikas.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras