BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pavasarį prasideda akcija „EKO drąsa”

Nuo kovo 1-osios organizuojama ekologinė mokyklų akcija „EKO drąsa”. Kiekvienas - mažas ar didelis - savo veiksmais bei idėjomis gali padėti mus supančiam pasauliui.

Žaliojo sezono pradžia skelbiama suvienijus jėgas su elektros ir elektronikos prietaisų atliekų surinkimo tinklu EPA ir atliekų tvarkymo įmone “Žaliasis taškas”. Siekiant į ekologinę iniciatyvą įtraukti kuo jaunesnius visuomenės dalyvius, rengiamas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų ir jaunimo kūrybinis konkursas „Mobijaus ciklas” bei informacinė praktinė užduotis ugdymo įstaigoms - elektroninių atliekų, makulatūros, tetra pakuočių rinkimo akcija. Prie šios akcijos kviečiamos prisijungti ir kitos įmonės.

Aktyviausiai prie aplinkos apsaugos prisidėsiantys dalyviai bus apdovanojami rėmėjų įsteigtais prizais, ekskursijomis, o mokyklose-nugalėtojose vyksiantys baigiamieji renginiai vainikuojami šios iniciatyvos bičiulių grupės “Bjelle ir PeRu” pasirodymu.

“Drąsinkime ateitį” komanda jau pakuoja prizus aktyviesiems ir kuria video pamoką bei kitą papildomą medžiagą, padėsiančią skleisti informaciją moksleivių tarpe. Konkursų nuostatai ir video pamoka pasirodys internetiniame puslapyje www.drasinkimeateiti.lt kovo 5-ąją dieną, o registracija prasidėjo jau dabar.

Tame pačiame internetiniame puslapyje taip pat galima rasti mokytojams siūlomas biologijos video pamokas ekologijos tema, kurios gali būti puikios pagalbininkės paįvairinant įprastą kursą.

Bernardinai.lt informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras