BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasodinta trisdešimt ąžuoliukų

Trečiadienį Šiauliuose, parke prie J.Jablonskio g.- Architektų g. Sankryžos, pasodinta 30 ąžuoliukų. Akcijoje dalyvavo savanoriai iš jaunimo organizacijų, 5-ųjų TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynių “Šiauliai 2012″ organizatoriai, politikai, miesto meras Justinas Sartauskas, jo pavaduotoja Daiva Matonienė. Medeliai sodinami įmonės “Žalvaris” iniciatyva, kuri šalyje vykdo aplinkosauginę-ekologinę akciją „Saugokime gamtą kartu!”.

Iš gyventojų, įmonių ir įstaigų nemokamai renkama sena buities technika, elektros įranga ir kita elektronika ir, atiduodant duoklę ekologijai, organizuojamas medeliu sodinimas.

“Džiaugiuosi, kad šioje miesto vietoje tęsiamas ąžuoliukų sodinimas, jau vykstantis ne vienerius metus įvairių renginių metu. Tikiuosi, kad ši vieta kada nors suaugs į gražų parką. O savanorius kviečiu ne tik pasodinti medelius, bet ir juos aplankyti, prižiūrėti”, - kalbėjo meras, įsijungęs į sodinimo darbus.

Kaip komentavo organizatoriai, Šiauliuose jau surinkta apie 6 tonas elektroninių atliekų. Šiauliai - pirmasis ir vienintelis miestas, kuriame šį rudenį per minėtą akciją sodinami medeliai. Kitur šie darbai vyks pavasarį.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras