BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paskutinė instancija: GMO

Tiems, kas dar nematė “Paskutinės instancijos” laidos su Rūta Grinevičiūte apie Genetiškai modifikuotus organizamus siūlome ją pažiūrėti iš balsas.lt archyvo.

O taip pat galite paskaityti šios laidos tekstinį variantą išspausdintą “Lietuvos žiniose” iš išplatintą įvairiose masinio informavimo priemonėse.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (12)

Susimastes2009-05-08 16:26

Va, cia tai situacija! Vel pinigellius plaus. Idomu ar patys sie zmones valgis tos modifikatorius,a? Manau kad ne.Per daug abejoniu paciu zodise. Ponas Jurgeleviciau , skanaus!)))))
Gavo pinigeliu ir p.Kreivis)))))))

Mode2009-05-24 15:35

Nu joa,paskaiciau kad mes visi tapsim gejais nes mums prades vystytis moteriski hormonai Estrogenai,stai toks (minimalus) poveikis mums ar mum vaikams.Man 17,tikiuosi turesiu salygas nesinaudoti shiais produktais.
Tiesa sakant gal reiktu rinkti peticija jei kazkas su tuo projektu pajudes ka?

Dalia2009-05-24 20:38

Visuotinis i6protėjimas! Ar tie ponai suinteresuotieji GMO plitimu Lietuvoje mano, kad apsaugos nuo neigiamų pasekmių savo vaikus? Neįtikėtinas bukumas ir godumas, jeigu dėl milijonų savo kišenėse gali paaukoti būsimas savo paties kraujo atžalas!

Violeta2009-05-25 18:21

http://www.publika.lt/apklausa-15-4a193cebbda79.html

uzpildykite anketa apie ekologiskas prekes, aciu, labai reikia.

REMAX2010-06-19 10:37

jeigu domina aferos su nekilnojima t. šv.stepono g.8 BUVES TEISINGUMO MINISTRAS MARKEVICIUS SUSIPIRKO VISA KIEMA VADOVAUJA JO BROLIS DABAR KAVINE VISA LAIKO NUOMOJAMA

Virginija2011-01-06 20:55

esu pakraupusi po laidos apie skiepus.Esu labai nukentejusi nuo skiepo,kutio pasekme vaiko mirtis nuo sepsio,o ir as pati vos likau gyva.Mane nescia,iseinant i dekreta,paskiepijo,paklausiau nuo ko sis skiepas,paaiskino,kad nuo uzdegimu ivairiausiu.To pasekoje vaikui uzdegimai visame organizme,nes gavosi sepsis.Man taip pat tas pats tik pazistamo gydytojo deka as siandien dar gyva.Kazkaip slapta is kazkur susirgau HCV.Man atrodo,kad viskas tai to nelento skiepo deka

V.2011-01-06 21:48

kas darosi šitiems žurnalistams? atrodo, protingi žmonės įstoja, o po to tik baigia ir gainiojasi kažkokių skandalingų žinių. mieli žurnalistai, gal nustokite klaidinti visuomenę savo melagingomis temomis.
paskleidėte kažkokį nesusipratimą dėl skiepų. jau žmonės skambina ir klausia, ar čia tiesa, ar ne. tai kas bus dabar, kai visuomenė sugalvos nebesiskiepyti, a?
kaip manote, kodėl dabar nėra visuomenėje tokių ligų kaip kokliušas, difterija, stabligė, poliomielitas, parotitas, raudonukė? todėl, kad vaikai yra visuotinai skiepyjami nuo šių ligų. ir jeigu vaikai nebenus skiepyjami nuo visų šių ligų, po kelių ar keliolikos metų šios ligos vėl įsivyraus mūsų visuomenėje. tai kas bus tada? Paskutinė instancija sukurs laidą apie tai, kodėl vaikai nebuvo visuotiškai skiepijami nuo šių ligų.
geriami žurnalistai, kada baigsite klaidinti visuomenę?

toks klausimas2011-01-06 21:53

V., jei galit, paaiškinkit man tokį dalyką - ko jūs pergyvenate dėl to, kad kiti nesiskiepys, jei jūs pats ir jūsų vaikai, kaip suprantu, bus paskiepyti? Skiepai juk jus apsaugos. :)

V.2011-01-06 22:51

nes po tų kelių ar keliolikos metų man arba mano kolegoms reikės juos gydyti.

toks klausimas2011-01-07 18:13

Galima aišku būtų ironizuoti, kad gydytojams ne taip jau blogai, kad jie turės darbo, bet, manau, Jūs tikrai nuoširdžiai rūpinatės.

Tik kalbant apie ligų mastą ar šiek tiek neperdedate? Sakykim, kalbant apie stabligę. Dauguma žmonių buvo vaikystėje paskiepyti, tačiau, nors statistikos neturiu, iš aplinkos pavyzdžių sprendžiu, kad vargu ar dauguma žmonių paskui kas 10 metų pakartotinai skiepijasi. Galbūt jūs turite tikslius duomenis kokia dalis visų Lietuvos gyventojų yra pasiskiepiję? Labai abstrakčiai darant prielaidą, kad vis dėlto mažesnioji dalis suaugusiųjų paskui kas 10 metų pakartotinai skiepijasi nuo stabligės, vis dėlto susirgimo stablige atvejų per metus galima suskaičiuoti vieną kitą.

Kadangi Jūs, kaip supratau, medikas (-ė), būtų labai įdomu išgirsti ir kaip jūs vertinate dabartinį vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių. Pvz. nuostatą, kad visi vaikai per pirmas 24 val. turi būti paskiepyti nuo hepatito B? Gal dar kokių pastebėjimų?

saulius2011-01-10 20:24

idomu cia, ziuriu tv ir matau kaip zmones verkia del minimumo gaudami toki atlyginima….cia dar nieko palyginus kas darosi UAB Marijampoles duona…. Ten fabrike padarytos 2 pamainos kajp turetu buti 4 padarytos per menesi gaudami 100litu wa cia tai darbukas, ten televizijos reikia.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Arturas2011-02-14 10:51

sveiki gyvi ;-) rite beklausydamas ryto zyniu per jas isgirdau jok
vis daugeu lietuvos pilieciu imigruoja y kaimynines salis ir musu valdzia verke jok nera kam dirpiti ;-(
lietuvoje esme tame jok jau as 3 menesius bandau isidarbinti dirbti su ekskovatoriu ir darbdavys reikalauja
pas mane patirtes???? bet kaip as jos galiu ygyti jai nekas manes neprijima dirpti
tai kas man beleka???? ar mirti susiktoje tevyneja is bado ar gereu imigruoti y uzseni ir gyventi pilna verti gyvenima
:-)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras