BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paskelbti konkurso „Pasiekimai aplinkosaugoje” laimėtojai

Šiemetinio tradicinio verslo įmonių konkurso „Pasiekimai aplinkosaugoje” vertinimo komisija paskelbė šį konkursą laimėjusias įmones. Tai uždarosios akcinės bendrovės „Šiaulių vandenys” (generalinis direktorius Jonas Matkevičius) ir „Enerstena” (direktorius Marius Dubininkas).

Konkursą „Pasiekimai aplinkosaugoje”, skirtą Pasaulinei aplinkos dienai, kasmet organizuoja Aplinkos ministerija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Aplinkos vadybos ir audito institutas ir Inžinerinės ekologijos asociacija. Jo tikslas - parodyti verslo bendruomenei ir plačiajai visuomenei pažangias, mažiausiai aplinką veikiančias įmones, skatinti šalies gamintojus ir paslaugų teikėjus diegti aplinkos apsaugos vadybos sistemas, kurti ir gaminti palankesnius aplinkai gaminius, taikyti naujausias technologijas, aktyviai bendradarbiauti su partneriais aplinkos apsaugos srityje.

Uždaroji akcinė bendrovė „Šiaulių vandenys” pripažinta apdovanojimo „Už palankiausią aplinkai procesą” laimėtoja. Ji laurus pelnė už biologinio nuotekų valymo procesą. Apdovanojimas už palankiausią aplinkai produktą bus įteiktas UAB „Enerstena”. Bendrovė jau daugiau kaip dešimtmetį atlieka energetikos objektų statybos, rekonstrukcijos, modernizavimo, remonto ir techninio aptarnavimo darbus, gamina biokuro katilus ir kondensacinius ekonomaizerius. Už šiuos ekonomaizerius ji ir pripažinta konkurso laimėtoja.

Konkurse dalyvavusias įmones vertino Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidento Mykolo Aleliūno vadovaujama komisija. Ją sudarė konkursą organizuojančių institucijų atstovai: Aplinkos apsaugos agentūros direktorius Raimondas Sakalauskas, šios agentūros Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės departamento direktorius Vytautas Krušinskas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos Aplinkosaugos komiteto pirmininkas Rimantas Budrys, Inžinerinės ekologijos asociacijos viceprezidentas Jonas Motiejūnas ir Aplinkos vadybos ir audito instituto direktoriaus pavaduotojas Konstantinas Iljasevičius.

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti diplomais ir prizais per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą birželio 5 dieną.

Aplinkos ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras