BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasiskolinkite plakatų kolekciją apie klimato kaitą

Danijos ambasada Lietuvoje parengė ir pagamino daug plakatų apie klimato kaitą. Ambasada gali paskolinti šiuos plakatus įmonėms arba nevyriausybinėms organizacijoms, mokykloms ar universitetams organizuojančioms ekologinius renginius.

Šiuo metu plakatai eksponuojami Vilniuje, VGTU bibliotekos Galerijoje A. Paroda veiks iki gruodžio 6 d.

Visus plakatus galite pamatyti Danijos ambasados svetainėje.

Danijos ambasada parengė didelę kolekciją plakatų įvairiais klausimais, susijusiais su klimato kaita. Ambasada mielai paskolins visą kolekciją, ar pavienius plakatus visiems, pageidaujantiems eksponuoti juos viešoje erdvėje arba didelių renginių metu, kur plakatus galėtų pamatyti daug žmonių - jei, pavyzdžiui, rengiate konferenciją, jei biblioteka vykdo klimato kaitos kampaniją arba, jei prekybos centras organizuoja „žaliąją” savaitę. Plakatai taip pat gali būti eksponuojami vestibiuliuose, konferencijų salėse ir valgyklose.

Plakatai parengti klausimų ir atsakymų forma. Viename iš jų pateikiamas klausimas, o kitame - atsakymas. Taigi, kiekvienas plakatas turi savo porą, todėl ir eksponuoti juos būtų idealu poromis.

Kadangi plakatai yra skirti demonstruoti viešose patalpose, mes siūlome juos skolintis kartu su rėmais, pritaikytais juos eksponuoti. Galite pasirinkti „A” formos stovus ir statyti plakatų porą ant grindų ar žemės arba pasirinkti ant sienų kabinamus plakatų rėmus. Taip pat galima derinti ir abu variantus.

Siūlome pasiskolinti plakatų iš vienos ar kelių kategorijų:

1. Bendra informacija apie klimato kaitą
2. Elektros energija: kaip taupyti pinigus ir mažinti CO2
3. Šildymas: kaip taupyti pinigus ir mažinti CO2
4. Atliekų perdirbimas ir CO2 mažinimas
5. Vairavimas: kaip taupyti pinigus ir mažinti CO2
6. Atsinaujinantys energijos šaltiniai

Ar mano organizacija gali pasiskolinti?

Plakatus gali skolintis visos valstybinės ir savivaldos institucijos, NVO ir kitos organizacijos, taip pat ir mokslo įstaigos, ypač universitetai, organizuojantys su klimato kaita susijusius renginius. Plakatus taip pat gali pasiskolinti prekybos mugių organizatoriai ir dalyviai, pageidaujantys juos eksponuoti.

Jeigu Jūsų įmonė užsiima klimato kaitai aktualių žinių skleidimu ar technologijų plėtra, plakatai klimato kaitos tema gali puikiai tikti jūsų organizuojamiems renginiams. Be to, kiekvienas, norintis prisidėti prie informacijos apie klimato kaitą sklaidos apskritai ir pageidaujantis kurį laiką eksponuoti vieną ar daugiau plakatų parduotuvėje ar restorane, taip pat gali skolintis plakatus iš mūsų.

Kiek plakatų galima pasiskolinti?

Galite pasiskolinti vieną ar kelias plakatų poras, atsižvelgiant į vykdomos veiklos pobūdį ir patalpų dydį. Nedideliam renginiui pakaktų 1-4 porų, o dideliam renginiui galima pasiskolinti 6 ar 12 komplektų. Kiekvieną plakatų porą galima demonstruoti atskirai. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, kiekvienas iš 12 komplektų gali būti demonstruojamas atskirai skirtingose konferencijų centro ar prekybos pasažo vietose. Plakatus galime pateikti pastatomuose „A” formos stovuose arba įdėtus į pakabinamus rėmus, priklausomai nuo Jūsų poreikių.

Į ką kreiptis?

Prašome kreiptis tiesiogiai į ambasadą elektroniniu paštu adresu vnoamb@um.dk. Jeigu turite klausimų, galite skambinti į ambasadą telefonu (370 5) 264 8760.

Kada galima plakatus gauti?

Plakatus galima gauti iš karto arba gali tekti palaukti, priklausomai nuo jų paklausos. Todėl prašome susisiekti su mumis iš anksto, kad turėtume pakankamai laiko suderinti savo ir Jūsų planus. Jei norite, galite užsisakyti parodą ir prieš metus. Tačiau net ir tada, jei organizuojate renginį paskutinę minutę, kreipkitės į mus nedvejodami - galbūt galėsime paskolinti bent jau dalį kolekcijos.

Ar jie nemokami?

Taip, bet mes tikimės, kad Jūsų organizacija pasirūpins transportu.

Ar galime žymėti plakatus savo logotipais?

Taip, bet tik raštiškai susitarus su ambasada. Tokiu atveju Jūsų organizacija turės apmokėti plakatų su Jūsų logotipais spausdinimo išlaidas ir Jums patiems teks pasirūpinti jų įrėminimu pagal savo pageidavimus.

VGTU, Danijos ambasados ir Ekonaujienų informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras