BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Spalio 1 d. bus švenčiama Pasaulinė vegetarų diena

Jau daugiau nei dvidešimt metų pasaulyje organizuojama pilietinė akcija - Pasaulinė vegetarų diena, skatinanti žmones atsisakyti gyvulinių produktų ir bent vienai dienai tapti vegetarais. Akcijos tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į gyvūnų teises, žmogaus sveikatos bei globalinės ekologijos problemas ir pasiūlyti šių problemų sprendimą. Pasaulinė vegetarų diena pirmą kartą paminėta 1977 metais Amerikoje. Šiuo gražiu pavyzdžiu sparčiai pasekė ir kitos pasaulio šalys. 2010-iais prie šios sektinos iniciatyvos pirmą kartą prisijungė ir Lietuva. Sukurkime tradiciją ir šiais metais padarykim dar didesnę šventę!

Spalio 1 dieną, šeštadienį, 12 val. Vilniaus Rotušės aikštėje vyks info šventė, kurios metu įvairių sričių specialistai, mokslininkai, dietologai ir daktarai atskleis, kodėl verta pasirinkti vegetarišką mitybą bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Šventės metu galėsite susipažinti su vegetariško maisto gamybos ypatumais ir paragauti gardaus, įvairaus maisto.

————————————————–

DĖMESIO visiems, norintiems dalyvauti ar prisidėti prie organizavimo, susisiekite kuo skubiau el. paštu sekmingi.projektai@gmail.com.

Renginys Facebook’e.

www.sxc.hu nuotr.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras