BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Parodoje “Individuali statyba 2011” svarbus dėmesys - alternatyvios energetikos plėtrai Lietuvoje


2011 balandžio 27-30 d. UAB “Expo Vakarai” Klaipėdoje organizuoja tradicinę 19 -ąją statybų verslo parodą - „Individuali statyba 2011“. Tai didžiausia Vakarų Lietuvos regione rengiama paroda.

Renginys skirtas Vakarų Lietuvos regiono lankytojams bei svečiams susipažinti su naujausiomis statybų verslo bei būsto įrengimo aktualijomis. Tuo pačiu metu, kartu su paroda antrą kartą Vakarų Lietuvoje vyks mugė „Mano sodas‘2011“. Mugėje lankytojas galės ne tik įsigyti prekę, bet ir gauti informacijos bei idėjų, kaip praplėsti veiklą sode ar darže, susitvarkyti savo aplinką ar įsirengti sodybą.

Renginyje „Individuali statyba‘2011“ planuojamas dalyvių skaičius apie 250 įmonių iš visos Lietuvos bei kaimyninių šalių, lankytojų - 20 000.

Per keturias parodos dienas savo naujausią produkciją, paslaugas ir projektus pristatys gamybinės, prekybinės ir paslaugas teikiančios įmonės, atstovaujančios visas su statybų pramone susijusias tematines grupes. Lankytojai parodoje išvys platų spektrą įvairių gaminių, medžiagų, įrankių, technikos bei paslaugų – visa, ko reikia ir buto remontui, ir individualiai bei pramoninei statybai. Nemažą tematinę grupę sudaro įmonės, besiverčiančios langų, durų ir vartų gamyba – šiuos gaminius parodoje siūlys kompanijos, veikiančios ne vienerius metus, ir įsikūrusios visai neseniai. Beveik tiek pat parodos dalyvių pristatys santechnikos įrangą, šildymo bei vėdinimo prietaisus. Parodos dalyviai savo stenduose eksponuos statybines, izoliacines ir apdailos medžiagas, stogų dangas, demonstruos darbo įrangą bei įrankius. Įmonės siūlys statybos ir remonto darbus, projektavimo ir konsultavimo paslaugas.

Įsibėgėjanti pasaulyje, Europoje ir Lietuvoje energetikos revoliucija keičia senas pavojingas aplinkai ir žmonėms kuro deginimo bei branduolinės energetikos technologijas pažangiais aukštųjų technologijų sprendimais. Vėjo, saulės, vandens ir kitų draugiškų aplinkai ir žmonėms energijos šaltinių panaudojimas būste tampa artimiausių dešimtmečių iššūkiu. Todėl šiais metais statybų verslo parodos pagrindė tema „Ateitis – atsakingai energetikai“. Alternatyvios energetikos klausimas - vienas iš aktualiausių klausimų Lietuvos energetikos ateičiai. Renginio tema skelbia, kad šioje srityje reikalingos atsakingos permainos, o atsinaujinančių energijos šaltinių kūrimas turi tapti strategine visos Lietuvos politikos kryptis. Pagal 2009 m. balandžio 23 d. Europos Parlamento ir Tarybos priimtą direktyvą 2009/28/EB, Lietuva turi užtikrinti, kad 2020 m. atsinaujinančių išteklių energijos dalis bendrajame galutiniame energijos suvartojime sudarytų ne mažiau kaip 23 proc.

Parodos lankytojų – ir specialistų, ir su statybų verslu nesusijusių žmonių - laukia konferencija, nemažai seminarų, kuriuose įmonių bei energetikos ir statybinių asociacijų atstovai pristatys svarbiausias mintis, idėjas bei nagrinės aktualiausias šios temos problemas, siūlydami ne tik teorinius, bet ir praktinius sprendimus.

Bilietą į parodą įsigiję klaipėdiečiai ir miesto svečiai galės ne tik dalyvauti UAB “Expo Vakarai” organizuojamame renginyje „Individuali statyba‘2011“, bet ir kartu aplankyti pirmą kartą vyksiančią mugę „Mano sodas‘2011“, kuri pristatys sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijas, naujoves bei idėjas.

Informuojame, kad jau prasidėjo registracija į parodą.

Parodos tema: „Ateitis - atsakingai energetikai“
Data: 2011 balandžio 27-30 d.
Vieta: H. Manto g. 84, Klaipėda

Parodos sektoriai:

* Alternatyvi energetika;
* Statybinės medžiagos;
* Interjero apdaila, įranga ir medžiagos;
* Langai, durys, vartai;
* Santechnika;
* Šildymo ir vėdinimo įranga;
* Elektros instaliacija;
* Darbo įrenginiai, prietaisai, įrankiai;
* Projektavimo darbai, konsultacijos;
* Statybos ir remonto paslaugos;
* Daugiabučių namų renovacija;
* Specializuota literatūra;

Statybos pabunda pavasarį. Tikime, jog pavasarį vyksiant parodai “Individuali statyba’2011”, statybų verslui bus daug žadanti ir ilgalaikė. Iki pasimatymo parodoje!

Kontaktai registracijai:
Projekto vadybininkė
Diana Pabrėžaitė
Tel: +370 686 564 50
EL. p. statyba@expo-vakarai.lt
http://www.expo-vakarai.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras