BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Parodoje – papuošalai ir puošmenos iš šiukšlių

Spalio 26 d. (penktadienį) nuo 18 val. kavinėje „Coffee Inn” (Pilies g. 3, Vilnius) vyks iš antrinių žaliavų sukurtų meno dirbinių ir interjero puošmenų, naudojat senųjų amatų technologijas, parodos atidarymas. Renginio metu vyks atviros menininkės Jurgitos Jakubauskaitės kūrybinės dirbtuvės, kuriose kviečiami dalyvauti visi norintys.

Parodoje eksponuojami dvidešimt keturių autorių iš Latvijos, Lenkijos, Gruzijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos darbai, sukurti šią vasarą Vilniuje ir Taujėnuose (Ukmergės raj.) vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse, kurias vedė Jurgita Jakubauskaitė - menininkė, kitokio dizaino studijos „Absurdo idėjos” įkūrėja. Šie darbai - puikus įrodymas, kad norint, įmanoma rasti originalių ir nebrangių būdų savo kūrybinėms idėjoms įgyvendinti.

Paroda ir kūrybinės dirbtuvės - Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuoto tarptautinio mainų projekto „Naujos idėjos nepriklausomai ateičiai” (angl. „Inovative ideas for independent future”) dalis. Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Apie Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą:

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras - didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Lietuvoje, siūlanti daugybę įvairiausių užsiėmimų ir veiklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. LVJC vyksta sporto, šokių, menų, muzikavimo, kūrybiškumo ir asmeninių savybių ugdymo bei daugelis kitų užsiėmimų, centras organizuoja neįgaliųjų ugdymui pritaikytas veiklas. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras taip pat rengia neformaliojo vaikų švietimo mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programas, rengia asmenybės ugdymui, tolerantiškos ir kūrybiškos visuomenės skatinimui skirtus projektus.

Daugiau informacijos:

Lina Užkuraitytė
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
el.paštas: lina@lvjc.lt
tel: (8 5) 275 3170
www.lvjc.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras